Denizli MEB'in Gündem Maddelerine Göre Zümre Toplantısı

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Denizli MEB'in kendi belirlediği gündem maddelerine göre zümre toplantısı istediği için buna uygun hazırladığımız zümre toplantısıdır.

GÜNDEM:

1. Açılış ve yoklama,
2. 2014-2015 Eğitim-öğretim yılının değerlendirilmesi(Öğrenci Başarısı, TEOG başarı durumu, öğrenci davranışları, devam-devamsızlık durumları vb.)
3. Öğretim programları ve ders kitaplarının incelenmesi, Atatürkçülük ile ilgili konular ile yıllık ve günlük planların değerlendirilmesi,,
4. Ölçme ve değerlendirme araçlarının değerlendirilerek karşılaşılan güçlükler ve telafi yolları ile ilgili önerilerde bulunulması,
5. Derslerin işlenişinde kullanılan kaynak, araç-gereç ve materyallerin verimliliğinin görüşülmesi,
6. Derslerin özelliğine göre ortak problemlerin belirlenerek somut ve geçerli çözüm önerilerinin sunulması,
7. Dersin işlenişiyle ilgili olarak öğretmenlerin uyguladıkları ve başarılı oldukları öğretim yöntem ve tekniklerinin paylaşılması ve değerlendirilmesi,
8. Zümreler arası yapılan işbirliğinin değerlendirilmesi ve bilgi paylaşımı,
9. İstenilen başarı düzeyine ulaşamayan öğrencilerin yetiştirilmesi için alınacak önlemlerin görüşülmesi,
10. Okul Ortamlarının iyileştirilmesine yönelik paylaşım,görüş ve öneriler,
11. Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinin değerlendirilmesi,
12. Değerler Eğitimi Çalışmalarının Değerlendirilmesi,
13. Okuma Alışkanlığı Kazandırmak İçin Alınacak Tedbirlerin Görüşülmesi,
14. Eğitim ve Öğretimde Eğitim Teknolojilerinin Kullanımı ve Öneriler
15. Dilek ve Temenniler.

Ekli dosyalar

• DENİZLİ MEB ZÜMRE TOPLANTI GÜNDEMİ .rar
    29.8 KB · Görüntüleme: 2,161

Selenselin

Üye
Üye
Yeni yönergede zümre başkanı gündem maddelerini en az 5 gün önceden e okul modülüne girer diyor.Ancak biz de ne modül var ne de belirlenen bir tarih.Siz nasıl yaptınız hocam?

Son düzenleme:

omer98

Üye
Üye
Ada Matbaacılık ve Sevgi Yayınları 2017-2018 6. ve 7. Sınıf Sosyal Bilgiler Yıllık Planları

Ekli dosyalar

• 2017-2018_Sosya_Bilgiler_7 Yillik_Plan.doc
    257.5 KB · Görüntüleme: 141
  • 2017-2018_Sosyal_Bilgiler_6_yillik_plani.doc
    251.5 KB · Görüntüleme: 136