Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

since_fb

Aktif Üye
Üye
2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA SINIF ÖĞRETMENLERİNE ALAN DEĞİŞİKLİĞİ HAKKI VERİLECEK Mİ BİLGİSİ OLAN PAYLAŞABİLİR Mİ ?

furkanmix

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

YA İNANAMIYORUM YA, BİR SINIF ÖĞRETMENİ KALKIP BEN DE SİZİN KADAR SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ YAPABİLİRİM DİYOR YA. HEY ALLAHIM SINIFTA YATAN BUNLAR DEĞİL Mİ? BİZ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİ NE ÇOK KURUL TOPLANTILARINDA " DAHA ADINI SOYADINI YAZAMAYAN ÖĞRENCİLER VAR 8. SINIFTA" DEMİYOR MUYDUK? ŞİMDİ O ŞİKAYET ETTİĞİMİZ SINIFÇILAR(SINIF ÖĞRETMENİ DİYEMİYORUM) SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ OLMUŞ. ALLAH SINIFÇILARI SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ OLARAK ATYANLARIN BELASINI VERSİN... YAZIKLAR OLSUN ELEŞTİRDİĞİMİZ ÖĞRETMENLİKLERİNİ YETERSİZ GÖRDÜKLERİMİZ GELİP BİZİM BRANŞIMIZDA BİZİM ADIMIZI KÖTÜ ÇIKARACAKLAR. YAZIKLAR OLSUN. BAZI SİZVRİ SINIFÇILAR SİZ DE DOĞUDA GÖREV YAPSAYDINIZ DEMİŞ. İŞTE TİPİK İLKOKUL 1. SINIF ÇOCUĞUNUN SAVUNMA MEKANİZMASI... SORUYORUM O ZAVALLI SINIFÇIYA DOĞUDA SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ YOK MU? BEN 9 YIL DOĞUDA ÇALIŞTIM... VE ALLAHIM YA RABBİM ŞU SINIFÇILARLA AYNI OKULDA ÇALIŞMAYAYIM DA NE OLURSA OLSUN DİYE DUA ETTİM. BİRBİRLERİNİ KISKANIRLAR DEDİKODUDA SÜTLERİNE YOKTUR. ASLA BAŞARIYLA İLGİLİ BİR KAYGILARI YOKTUR.. MASA BAŞINDA EN ÇOK SİYASET YAPAN ONLAR EN ÇOK SAÇMA SAPAN KONULARDA KAVGA EDEN ONLAR. ŞİMDİ DE GELMİŞLER SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLERİNİ ELEŞTİRİYORLAR. YAHU SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİNİN ÖLÜSÜ BİLE EN İYİNİZDEN BİN KAT İYİDİR. ALLAH AŞKINA İLK BRANŞ DEĞİŞİMİNDE GEÇİN BRANŞINIZA DA SİZ DE KURTULUN SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ DE. YAZIK DEĞİL Mİ ATAMAYI BEKLEYEN YENİ MEZUN BİNLERCE SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİNE. BEN DE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. SINIFÇILARI DA SEVMİYORUM. SEVMEK ZORUNDA DA DEĞİLİM. BİR arkadaş GÜZEL ÖRNEK VERMİŞ İYİ VALLA KASAPLAR DA GENEL CERRAH OLSUN... SİVRİ SINIFÇININ BİRİ DE HEPİMİZ ÖĞRETMENİZ BAŞKA KURUMDAN GELDİK DEMİŞ. İYİ O ZAMAN GİT FRANSIZ DİLİ ÖĞRETMENLİĞİNİ YAP O HALDE. YA DA İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ. YA DA BAYTAR DA NORMAL DAHİLİYE UZMANI OLSUN...MANTIĞA BAK YA...

furkanmix

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

ARKADAŞLAR BİZLERİ BU HALE GETİREN ALANIMIZI ÖĞRETMENLİĞİMİZİ YERLE BİR EDEN BU AMPÜL BELASINA SANDIKTA CEVABIMIZ OLMALIDIR. BİZLER SANDIK BAŞINDA BUNLARA CEVABIMZI GEÇEN SEN ESENDİKATDAN İSTİFA EDEREK VEMELİYDİK. MAALESEF BEN DE EĞİTİM BİR SENLİYDİM AMA GEÇEN YIL İSTİFA ETTİM. BUNLAR BİZİ MİLLİ DUYGULAR VE DİNLE KANDIRIYOR VEKİLE ONA BUNA %100 ZAM YAPARKEN ÜLKE BATMIYOR YUNANİSTANA DÖNMÜYOR. AMA ÖĞRETMENE %3 YAPINCA YUNANİSTANA BENZİYOR VE BATIYORUZ. ŞİMDİ HİÇ BİR SOSYALCİ ŞU SINIFÇILAR YÜZÜNDEN ARTIK İSTEDĞİ YRE TAYİN DE İSTEYEMEYECEK BAKIN BENİM PUANIM 180 YİNE DE İSTEDİĞİM YERE TAYİNİM ÇIKMAZ. ÇÜNKÜ 450 PUANLI OLUP DA SOSYAL BİLGİLERE GEÇEN SINIFÇI VAR. HER SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENİ EN AZ 2 0 KİŞİYİ SANDIKTA BUNLARA OY VERMEMESİ İÇİN ÖRGÜTLEMELİDİR. BU ÜLKEYİ MUTLAKA YÖNETECEK BİR YİĞİT ÇIKAR. 12 YILDIR HEP KANDIRILIYORUZ. YOK ÜLKEYİ KİMSE YÖNETEMEZ YOK ŞÖYLE YOK BÖYLE. BIRAKIN YA BUNDAN DAHA KÖTÜSÜ OLABİLİR Mİ???

kuantum

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

merhaba sayın meslektaşlarım.

sınıfçılarda malesef mantık aramayın arkadaşlar yıllarca çoluk çocukla uğraşa uğraşa çocuklaşmışlar, burda verdikleri cevaplarla sitenin seviyesini bile düşürüyorlar koskoca öğretmenin verdiği cevaba bak: '' ne gelirse meraktan gelir'' ilkokul seviyesini bu sitede de görmüş olduk.
sınıfçılar kendilerine o kadar güveniyor ki olurda devlet; sınıf öğretmeni fazla, doktor az sınıf öğretmenlerini kursla doktor yapalım dese, hiç düşünmeden doktorda olurlar. söylemleri ise: ''biz yıllardır hayat bilgisi, sağlık, ilk yardım gibi benzeri konuları zaten anlatıyoruz doktor mu olamıycaz oturduğun yerde iki ilaç yazıyorsun bitti. önemli olan hastaneye gelirken iyi hazırlanmak.'' olur.

kuantum

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

http://www.memurlar.net/haber/396988/
http://www.memurlar.net/haber/396988/,
bazı alanlarda alan değişikliği yargı kararıyla iptal edilmiş. ama bunların içinde sosyal bilgiler branşına geçenler yok. yok mu adam gibi bir sendika dava açıp. 2012-2013 te yapılan sınıftan branşa geçen sosyal bilgilerciyim diyenleri tekrar kendi branşına yollayacak bir sendika.