Alan Değişikliği Anketi

Alan Değişikliği Durumunuz Nedir?

• Hiç ilgilenmedim.

Kullanılan: 1,307 61.1%
  • Başvuru yaptım. Ancak kabul edilmedi

Kullanılan: 53 2.5%
  • Başvuru yaptım Ancak çıkmadı.

Kullanılan: 47 2.2%
  • Sosyal Bilgiler Öğretmeniydim ve başka bir branşa geçtim.

Kullanılan: 80 3.7%
  • Başka bir branştaydım Sosyal Bilgilere geçtim.

Kullanılan: 339 15.9%
  • Asıl branşım Tarih/Coğrafya ancak atamam Sosyal Bilgiler

Kullanılan: 313 14.6%

• Kullanılan toplam oy
    2,138

matiso

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Benimde alanım dardı kıynaşamadım.

ulanbatur

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

bu yapılan uygulamanın eğitime büyük zarar verdiğini düşünüyorum. Geçen bir arkadaşa yanlışlığını anlatmaya çalıştığımda lisede matematiğinin çok iyi olduğunu söyledi bu kişi 17 yıllık sınıf öğretmeni başka söze hacet varmı

musagokhan

Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

Bize gelen matematikçi 16 yıllık sınıf öğretmeni. Tanıdıkları ile haber göndermiş, ben anlamam bana sakın 7 ve 8 leri vermesinler. anca 5 ve 6 ları idare ederim demiş. 5 ve altıda okuyanlar bu vatanın evlatları değil sanki. Onların başını yakmaya geliyor. Lanet olsun böyle sisteme.

iosb61

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

MustafaAYGUN' Alıntı:
sosyal bilgiler mezunuyum ve kendi branşımda çalışyordum.lise tarih veya coğrafya öğrtmenliğine geçmek istedim ancak ilçe milli eğitim reddetti. şimdi benim durumumda olupta liseye geçen varsa lütfen haberleşelim. eğer bir örnek bulabilirsem hakkımı savunabilirim....
Mustafa hocam ben ilköğretim sosyal bilgiler mezunuyum ve bakanlık atama alanım sosyal bilgiler.4 yıl önce ilköğretimden liseye müdür yardımcısı olarak atandım.kendi kurumumda coğrafyaya alan değişikliği yaptım.hiç bir sorun çıkmadı.Sizin başvurunuzun reddedilmesi hukuksuzluk.Ayrıca Sakarya Adapazarı'nda görev yapıyorum.

mltmsltk

Yeni Üye
Üye
Alan Değişikliği Anketi

10 yıllık sınıf öğretmeniyim.Özür grubundan zorunlu olarak sosyal bilgiiler yan alanına geçtim.110puanla Denizli merkez. Bütün okul(özellikle ücretli sosyalciler)bana nefretle bakıyor.
ağzım burnum yara,gözümde arpacık...yan alanın yan etkilerini yaşıyorum.
yıllardır atanamayan sosyalci arkadaşlarım var. hepimiz şoktayız.
Çok şükür Öyle böyle eşimin yanına gelebildim DEMEYECEĞİM.Zorunlu alan değişikliğine sebep olan tüm zihinlere lanet olsun.