Akıllı Sosyal Bilgiler Ödevi

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Akıllı Sosyal Bilgiler Ödevi

sosyal-bilgiler' Alıntı:
mrb hocalarım bu akıllı defterlerle alakalı şikayetimi önce size bildirmek istedim.tüm sınıflarımıza akıllı defter aldırdık. özellikle 8 sınıflar hep aldılar (8 sınıfımız var bu arada) ve malesef akıllı defterlerde sayfa eksiklikleri çıkıyor. alırken kontrol etmemişiz. en az 20 sayfa kiminde 30 kiminde ara ara eksik sayfalar. öğrenciler şikayet edince aldıkları kırtasiyeye yönlendirdim. en az bir ay oldu çocuk kitabı vermiş elimizde yok gelecek diye oyalıyorlar. vaktim olsa kendim gidecektim ama bugun birkaç sınıfta da olunca aklıma korsan basım mı ki diye geldi. en azından magduriyetimiz giderilmiş olsa şikayetçi olmayacaktım ama çocuklar paralarıyla aldıkları bu urunden kaç aydır dogru dürüst yararlanamadılar ki dersi çogunlukla bu defterlerden işliyoruz ve sınav çalışırken de magdur oldular. bu durum sadece bizde mi yasanıyor yada yayın evi sorunu mu öncelikle bunu öğrenmek istiyorum. iyi çalışmalar

Hocam ilk defa bu şekilde bir şikayet aldık. Normalde baskılarda hata olur. Ama öyle onlarca yüzlerce olmaz. Sadece bir partide çıkmışsa belki. Ki dediğim gibi bununla ilgili ne bize ne de yayınevine böyle bir şikayet gelmedi. Siz bana özelden kitapları aldığınız kırtasiyenin adını, ilini, varsa adres tel gibi bilgileri gönderin. Ben sistemden kontrol ettireyim eğer bayi değilse sizin dediğiniz gibi bir durum varsa hemen hallederiz. Bu cumartesi yayınevi sahipleri ile görüşmem var. Notlarıma bunu da aldım. Kendi iletişim numaranızı da bana mesaj atın ben bizzat sorununuzu kendilerine anlatırım...