ADEY-RİDEF Sorunu

pastavilla

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

roboform veya keytext isimli programla doldurmak daha kolay

zfr

Yeni Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

bunları doldurmazsak nasıl bir yaptırımları olabilir?

halilrüzgar

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

HERKESE SELAMLAR. Sayın meslektaşlarım canınızı sıkmayın, buda gelir buda geçer. Emir büyük yerden yapmaktan başka çare yok . çok fazla öemsemeyin. Ben çocukları bilgisayar sınıfında bilgisayarları açıp doldurttum en kolayı bu. İmkanı olmayan arkadaşların işi zor onlara kolaylık diliyorum. Sınıfı olanlar yapıyor olmayanlar yapmıyor bence.

burhan52

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

evet fotokopi ile çoğaltıp sonra evde sisteme girdim ve 2 saatimi aldı

gredya

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

bizde de bu büyük bir sıkıntı. 200 öğrencili bir köy okulu fotokopi cihazımız bile yok. her öğrenci için bunu yazıcıdan çıkarmak çok büyük bir külfet. bilişim sınıfında sırayla yapsak aylar alacak. bende şöyle bir yöntem geliştirdim. exelde anket konularına ve soru adedine göre satır oluşturdum. üst bölüme de yatay olarak sınıf sınıf öğrenci numaralarını yadım. e-okulda raporlar bölümünden anketleri öğretmen sayısı kadar çıkarıp exel sayfasıyla birlikte öğretmenlere dağıttım. öğretmenler öğrencilere bu soruları sorup exelde öğrenciye ait kısımlara giriyor ve de tek sayfada birleştirdiği sonuçları toplu olarak e-okula kaydediyor. aklıma gelen en masrafsız yol buydu.