ADEY-RİDEF Sorunu

umut özgül

Üye
Üye
Arkadaşlar biz okulda ekteki formları doldurttuk öğrencilere... Özel riskler bölümünde bazı soruları çıkarttım. Onların cevaplarını da B-U-G olarak girdim. Çünkü o soruları böyle bir anketle üstün körü öğrenciye yöneltmek bana çok doğru gelmedi. Umarım formlar işinize yarar...

Ekli dosyalar

• GENEL VE ÖZEL RİSKLER ANKETİ.doc
    68 KB · Görüntüleme: 163
  • ADEY ÖĞRENCİ GÖRÜŞ ANKET.docx
    20.1 KB · Görüntüleme: 146
  • ADEY ÖĞRENCİ GÖRÜŞ 1. KADEME.docx
    19.1 KB · Görüntüleme: 132

emine yücel

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

adey de 3 basamaktan sonra sınavı yapınca bitiyor daha bizim e okulda sistem açılmadı sadece idarecilerin girdiği kurum koduyla açılıyor. bizde orda öğrencilere doldurtulması gereken formun fotokopisini çektirip öğrencilere dağıtmayı düşünüyoruz. adeyin arkasından afet eğitimi başlayacak uzaktan eğitime girince 12 dosya açılıyor ve biz sadece 3ünü doldurduk onu da zor bela. afet eğitimindede birinci basamağı en az 8 kez geçtim ama tamamlanmadı yazısından başka bir şey yok.

hati do

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

her geçen gün kendimi öğretmen değilde anketör gibi görmeye başlıyorum,sanırım çok yakında eğitim öğretim dışında herşeyle ilgilenmeye başlayacağız.....ne günlere kaldık

coðrafyacý

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

Arkadaşlar Ridef ekonomik ve zamansal olarak yapılamayacak bir çalışma 2 bin ve daha fazla okullar için mali yük fazla .Müfettişler bile [eşim] ben bakmama imkansız diyor ama benim sınıf az ve işigüzarlıktan yaptım bu daha başlangıç

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
ADEY-RİDEF Sorunu

dolduruyoruz bitiyor ama tammalanmadı diyor o kadar emek bosa mı gidiyor tam angarya memuru olduk yıl içinde her rurlu angarya işi yüklerler yıl sonunda başarı beklerler okuması yazması olmayan öğrenciye net yaptırmaamızı beklerler ve en basit ders sosyal cocuklar nasıl yapmazgibi zan altında bırakırlar ders işlemeyelim o zaman bunları yapalım.Benim çalıştıgım kloyde bunları öğrenciye dağıtayım doldurup getirmesi 1hafta 10 gun doğru olacagı da kesin değil amele gibi hissediyorum boyle işlerde kendimi