ADEY-RİDEF Sorunu

erkanisanmaz

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
ADEY-RİDEF Sorunu

Orhan hocam düşüncelerinize katılıyorum Ancak yapabilecek çok fazla bir şey yok Mesajlar onaylandıktan sonra yayına girebilir Ancak bu sefer tüm mesajları kontrol etmek zaman alcaktır. Bir çok kişi anında cevap beklediği için bu iş mecburen şimdiki şekli ile kalmak zorunda. Bir çok uygunsuz mesaj veya konuyu siliyoruz. Elbette hepsine yetişmek imklansız. Bazen gözümüzden kaçanları arkadaşlar uyarıyor gerekenleri yapıyoruz

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
ADEY-RİDEF Sorunu

kapkankagan' Alıntı:
eğitimi tamalamamışşsınız anlaşılan 6-7-8 lerde anketi öğrenci dolduracak öğretmen girecek diyor
Sayın hocam sisteme ben girdikten sonra öğrenciye sormuşum sormamışım ne farkeder :(

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com
ADEY-RİDEF Sorunu

bu kadar saçma bir çalışma görmedim. öğrencilere dağıttım formları. doldurun getirin ben de internete girecem dedim. bakalım ne olacak.. 3 sayfayı arkalı önlü bir kağıda sığdırdım. 1 sayfayı öğrencilere vermedim. ama bunları girmesi çok ama çok zaman alacak..

zeybil

Üye
Üye
ADEY-RİDEF Sorunu

hocam haklısınız. benim merak ettiğim, hadi bunları doldurduk diyelim. peki meb ne gibi çözüm üretecek, şimdiye kadar neye çözüm üretti??
arkadaşlar öğretmen dostu bir bakan gelmediği sürce eğitim sistemimiz düzelmez. çiftçi bile eşşeğini, öküzünü çalıştırmadan önce yemliyorkarnını doyuruyor...
ben ridefi, öğrencileri ilgilendiren kısımları kağıda çıkardım. çoğalttım sonra da öğ. doldurttum.

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net
ADEY-RİDEF Sorunu

Ben de fotokopi çekip dağıtayım diyeceğim ama MEB o kadar öğrencinin fotokopi masrafını verir mi acep? Hiç sanmıyorum...