acil yardım bilgili hocalarımdan

mehmetsozen09

Üye
Üye
aynı gün içinde sosyal bilgiler dersine 3 saat girmemi engelleyen bir durum var mı? örnek sabah 1 ve 2.saat öğleden sonra 5.sat gibi yardımlarınızı bekliyorum

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

yok hocam girebiliyorsunuz. geçmiş yıllarda diğer köy okuluna gittiğimde girmistim. sadece 3 saat üst üste giremiyorsunuz

mehmetsozen09

Üye
Üye

Teşekkür Ederim ederim hocam.görevlendirmeyle bir okula gidiyorum.burda 6.sınıfları vermişler bana.pazartesilerim boştu.cuma günü gidecektim bu okula.şimdi diyorlar ki aynı gün 3 saat sosyal dersi veremezsin 2 gün gelmelisin.pazartesi ye 2 saat koymuşlar böyle adaletsizlik mi olur.gerekirse hiç gelmeyeyim okulunuza ek ders istemiyorum diyorum bu seferde milli eğitimle konuş diyorlar.okulumda 9 saat sosyal 6 saat beden derslerine giriyorum.maaş karşılığı doluyor yani.bu duruma itiraz edebilir miyim yol gösterin lütfen...yasal dayanak gösterirseniz çok sevinirim.bekliyorum acilll...

Cumali Güler

zalatar
Moderatör

mehmetsozen09' Alıntı:
teşekkür ederim ederim hocam.görevlendirmeyle bir okula gidiyorum.burda 6.sınıfları vermişler bana.pazartesilerim boştu.cuma günü gidecektim bu okula.şimdi diyorlar ki aynı gün 3 saat sosyal dersi veremezsin 2 gün gelmelisin.pazartesi ye 2 saat koymuşlar böyle adaletsizlik mi olur.gerekirse hiç gelmeyeyim okulunuza ek ders istemiyorum diyorum bu seferde milli eğitimle konuş diyorlar.okulumda 9 saat sosyal 6 saat beden derslerine giriyorum.maaş karşılığı doluyor yani.bu duruma itiraz edebilir miyim yol gösterin lütfen...yasal dayanak gösterirseniz çok sevinirim.bekliyorum acilll...

hocam 21 saate kadar girme zorunluluğu var idare ister ise girmek zorundasınız fazlasına girmek istemiyorsanız dilekçe veriyorsunuz ilçe mem e

ozkanderya22

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
kesansatranc.com

ben de bir gün başka okula gitmiştim eski okulumda.. orda 2 sınıfa girmiştim 3er saat. pek bir sorun olmamıştı..