1. Forum sistemimizin değişmesinden sonra bazı kullanıcıların girişinde sorun yaşanmaktadır. Sorun yaşayan üyelerimiz şifre hatırlatma ile ilgili olan Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim Konusunu Tıklayarak inceleyebilir. Yine sorun yaşarsanız erkanhoca@hotmail.com adresine kullanıcı adınızı ve üye olurken kullandığınız maili gönderiniz..

7. Sınıf Akıllı Defterin akıllı tahta uygulaması güncellenerek www.akillidefter.com.tr adresine yüklenmiştir. Bu ürün ve diğer ürünlerimizin akıllı tahta programları için ücretsiz üye olarak ücretsiz indirebilirsiniz.

acil yardım bilgili hocalarımdan

'Haberler' forumunda mehmetsozen09 tarafından 1 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. mehmetsozen09

mehmetsozen09 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aynı gün içinde sosyal bilgiler dersine 3 saat girmemi engelleyen bir durum var mı? örnek sabah 1 ve 2.saat öğleden sonra 5.sat gibi yardımlarınızı bekliyorum

2. Cumali Güler

Cumali Güler zalatar Moderatör

Alınan Beğeniler:
    435
    Ödül Puanları:
    83

yok hocam girebiliyorsunuz. geçmiş yıllarda diğer köy okuluna gittiğimde girmistim. sadece 3 saat üst üste giremiyorsunuz

3. mehmetsozen09

mehmetsozen09 Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Teşekkür Ederim ederim hocam.görevlendirmeyle bir okula gidiyorum.burda 6.sınıfları vermişler bana.pazartesilerim boştu.cuma günü gidecektim bu okula.şimdi diyorlar ki aynı gün 3 saat sosyal dersi veremezsin 2 gün gelmelisin.pazartesi ye 2 saat koymuşlar böyle adaletsizlik mi olur.gerekirse hiç gelmeyeyim okulunuza ek ders istemiyorum diyorum bu seferde milli eğitimle konuş diyorlar.okulumda 9 saat sosyal 6 saat beden derslerine giriyorum.maaş karşılığı doluyor yani.bu duruma itiraz edebilir miyim yol gösterin lütfen...yasal dayanak gösterirseniz çok sevinirim.bekliyorum acilll...

4. Cumali Güler

Cumali Güler zalatar Moderatör

Alınan Beğeniler:
    435
    Ödül Puanları:
    83

hocam 21 saate kadar girme zorunluluğu var idare ister ise girmek zorundasınız fazlasına girmek istemiyorsanız dilekçe veriyorsunuz ilçe mem e

5. ozkanderya22

ozkanderya22 Çalışkan Üye Üye

Alınan Beğeniler:
    78
    Ödül Puanları:
    48

ben de bir gün başka okula gitmiştim eski okulumda.. orda 2 sınıfa girmiştim 3er saat. pek bir sorun olmamıştı..

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş