2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Merkezi Sistem Ortak Sınavları

zeki doğan

Çalışkan Üye
Üye
Web sitesi
sosyalciniz.net

Kesinlikle çok haklısınız Erdoğan Hocam...

emo5600

Üye
Üye

yaaa bu kadar konulardan ünütelerden kazanımlardan bi haber bir system ve uygulayıcılar görmedim bennnn......... geçen yılll hafta 5 saat ink dersine girdim bazı hocalarımdan ders almama ragmen konuları zar zor yetiştirdim..... şimdi az mış gibi bi de 3. unite konularını ekliyorlar....... nasıl olacak nasıl gidecek, nasıl yetşecek bu konular, yaaaaa.cocukları 5.e kadar okulda mı tutalım yaaaa....... sonrada çocuklar gülsün, eğlensin........

01fatih

Üye
Üye
Web sitesi
www.fatihiyidogan.com

Derslere yabancı böyle yöneticiler görmedim ben ya. Kardeşim batıya açılan kent Selanik konusunda Fransız ihtilaline girmeden nasıl anlatacağım, anlatmaya çalıştım ortasında zil çaldı. vallahi billahi stres bastı. mecburen halk eğitim kursu açıp orada devam edeceğim. hele soru çözecek hiç vakit kalmıyor. Allah yardımcımız olsun.

kokden

Üye
Üye

Arkadaslar herkes bu kazanimlari yetistirememekten sikayerci ilcedeki zumrelerde de mufettislerede bu sorunu anlatiyoruz fakat hic bir sonuc alamadigimiz gibi hrr gecen yil daha zor duruma dusuyoruz. Bu sene vatandaslik dersini kullanabiliriz seneye o da olmayacak. Ortak bir dilekce hazirlayip gerekli yerlere iletmeye calisalim