Arama sonuçlarınız

1. bzgin

Milli Uyanış Ünitesi Değerlendirme Sınavı

hocam teşekkürler. cevap anahtarını da paylaşır mısınız?
  2. bzgin

TARANMIŞ ETKİNLİK ÜNİTE GENELİ

teşekkür ederiz telif hakkı sıkıntısı yoktur değil mi hocam.
  3. bzgin

6. SINIF 2. DÖNEM 2. SINAV

Soru sayısını azaltmalı , en fazla 20 soru olmalı , sınav kağıdı daha özenli olmalı, ayrıca imla hataları ve anlatım bozuklulukları düzeltilmeli .
  4. bzgin

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz?

MEB Destekleme ve Yetiştirme Kursuna Giriyor musunuz? Okul 70 kişilik 50 kişisi taşıma dolayısı ile açılması zor.
  5. bzgin

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? Köy okulu 27 öğrenci 14,6. Ilk dönem 13,5 idi.
  6. bzgin

30 Nisan 2015 TEOG Sınavı Cevapları

30 Nisan 2015 TEOG Sınavı Cevapları Bence sorular diğer sınavlara göre zordu.
  7. bzgin

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi

"Bir Destandır Çanakkale" sergi ve sinevizyon gösterimi fiyat çok yüksek olmasa ben de alacaktım sergi setini ama elden birşey gelmiyor. bir de bu sergi setini kullanan var mı değer mi bu fiyata acaba.
  8. bzgin

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız?

Kazanımlara uygun sinema filmi tavsiyesi yaparmısınız? dersimiz atatürk
  9. bzgin

2014 KASIM İZMİR TEOG ORTALAMALARI-Ortalamalarımızı kıyaslama açısından bakınız

siz de iliniz veya ilçenizin ortalaması var ise yazabilirsiniz..malesef meb'in ortalamaları açıklamama kararı yüzünden kendimizi değerlendirmede zorlanıyoruz...
  10. bzgin

Değişik bir karne dizaynı ile ilgili fikirleriniz!

Bu sene değişik bir karne kabı dizaynı ile öğrencilere (6.sınıf) karne vermek istedim ama arkadaşlar bunun ilkokul düzeyine uygun olduğunu ortaokullara(6.sınıf) çocukça olacağını söylediler. sizce 6. sınıflara karneyi böyle versem çok mu çocukça olur :)
  11. bzgin

Arkadaşlar optik okuyucu programı ya da benzeri bir program kullanan var mı?

Bu programlardan kullanan varsa bilgi verebilir mi?
  12. bzgin

Çanakkale Haftası ile ilgili ilginç fikirleri olan var mı?

Çanakkale Haftası ile ilgili ilginç fikirleri olan var mı? güncelleyelim :)
  13. bzgin

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? hocam özel okul mu
  14. bzgin

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

muğla yatağan bir belde okulu ortalamamız inkılap tarihi ; 63,45 ayrıca ben diğer derslerin de ortalamasını yazacağım [table][tr][td] TÜRKÇE MAT FEN İNK İNG DİN ORT 8-A 64,70 34,2 59,8 64,4 36,6 61 53,45 8-B 56,9 38,8 61,9 62,5 35,5 59,7 52,55 ORT 60,80 36,50 60,85 63,45...
  15. bzgin

İMYAY yayınları Sosyal Bilgiler 6 ders kitabını nasıl buluyorsunuz?

İMYAY yayınları Sosyal Bilgiler 6 ders kitabını nasıl buluyorsunuz? HOCAM AŞAĞIDA KİTAPTAN BİR ALINTI VAR; iki cümlede Selçuk bey devletin temelini atmış tuğrul ve çağrı beyler devleti kurmuştur yazmak varken bence aşırı ayrıntı var örneğin,tabi bu bnm görüşüm kitapla ilgili genel görüş nedir...
  16. bzgin

İMYAY yayınları Sosyal Bilgiler 6 ders kitabını nasıl buluyorsunuz? verim alamıyoruz bu kitaptan şikayet etmeliyiz bence.
  17. bzgin

Arkadaşlar ben de öğrencilerim de imyay yayınlarının sosyal bilgiler 6 ders kitabından çok şikayetçiyiz, öğrenciler hiç bir şey anlamıyoruz diyorlar , ben de bu kitabın eski kitaplara göre gereksiz ayrıntılar içerdiğini düşünüyorum; ayrıca konu konu,bilgi notu,görsellerin ... dizaynı da kötü...
  18. bzgin

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç?

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç? zaten tahmini ortalamalar.
  19. bzgin

TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir

TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir yazanların en fazla yüzde 20si özel okul diye düşünüyorum,elbet kesin bir sonuç değildir ama tahmini olarak bu civarda olacağını düşünüyorum; sonuçta yanlışlar doğruları götürmüyor 13 civarı olması muhtemel...
  20. bzgin

TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir

TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç sorusuna cevap veren, ülkemizin değişik yerlerinde görev yapan 67 arkadaşımızın okullarındaki tahmini doğruların ortalaması 13,8 çıkmıştır...gerçek sonuçlarında buna yakın olacağını tahmin ediyorum.bakalım doğru...