TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir

bzgin

Aktif Üye
Üye
TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.ortak sınav tahmini doğru ortalamanız kaç sorusuna cevap veren, ülkemizin değişik yerlerinde görev yapan 67 arkadaşımızın okullarındaki tahmini doğruların ortalaması 13,8 çıkmıştır...gerçek sonuçlarında buna yakın olacağını tahmin ediyorum.bakalım doğru çıkacak mı?

http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/b60/tc-inkilap-tarihi-ve-ataturkculuk-1-ortak-sinav-tahmini-dogru-ortalamaniz-kac/

ufoskop

Üye
Üye
TEOG sınavı TC İnk. Tar. ve Ata. dersi Türkiye ortalaması 13,5-14 arası olabilir

mümkün değil,yazanların çoğu özel okul öğretmenleri,ayrıca ortalamalar verilmeyexek diye biliyorum.

ayşeuzun

Aktif Üye
Üye

bence ortalama çok daha yüksek çıkacak. ben yüksekovadayım .ortalamam 12,5. Burda bu ortalama yapılmışsa diğer yerler uçmuştur. ki ben bu sınavdan öğrencilerimden daha iyisini bekliyordum.
benim bildiğim kadarıyla da türkiye birincisi açıklanmayacak. il birincileri açıklanacak.

bzgin

Aktif Üye
Üye

ufoskop' Alıntı:
mümkün değil,yazanların çoğu özel okul öğretmenleri,ayrıca ortalamalar verilmeyexek diye biliyorum.

yazanların en fazla yüzde 20si özel okul diye düşünüyorum,elbet kesin bir sonuç değildir ama tahmini olarak bu civarda olacağını düşünüyorum; sonuçta yanlışlar doğruları götürmüyor 13 civarı olması muhtemel..
sonuçlar konusunda ben hiçbir istatistik verilmeyecek diye duydum ama sonuçlar yüksek çıkacağından ve insanımızda araştırmaksızın herşeye inandığından sonuçları bir başarıymış gibi açıklayacaklarını düşünüyorum :)