Arama sonuçlarınız

1. O

2014/2015 Karma-karışık

Diğer hocalarımızdan ortaya karışık yaptım umarım işinize yarar
  2. O

Arkadaşlar 24 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

5.sınıf= zengin kültürümüz(özel günlerimiz) 6.sınıf= parelel ve meridyen 7.sınıf= göçler 8.sınıf= amasya genelgesi Arkadaşlar ben çok mu gerideyim ya ançak yetiştiriyorum valla bazen tenefüsten 5 dakkada yediğim oluyor 8 lere iki saat tek giriyorum vatandaşlık yok
  3. O

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

5.sınıflar=1.ünite bitti 6.sınıflar= Neden sosyal bilgiler öğreniyoruz 7.sınıflar=1. ünite bitti 8.sınıflar= Mondros Ateşkes Antlaşması geçen hafta ortalık karışmıştı (Van) ders okula gidemedik ayrıça 8.sınıfların derslerine başka bir okula görevlendirme ile giriyorum 2 hafta sonra...
  4. O

MEB, Yeniden İl İçi Başvurusu Alacak

Peki bu seferde mi 30 eylül mü baz alınaçak geçen il içini 4 günle yapamamıştımda
  5. O

Toplu Sözleşmelerde Uzlaşma Sağlandı

Toplu Sözleşmelerde Uzlaşma Sağlandı bende sendikadan şikayetçiyim niye ona yetki verildi ki seçimler öncesi daha iyi şeyler bekliyordum müdür yardımcılarının derse girme zorunluluğu kalkmadı nöbet tutmalar offf..............
  6. O

Ortaokullar Haftalık ders çizelgesi-Yeni-2013

vatandaşlık severek işlediğim bir dersti kitaptaki etkinliklerde süperdi yazık oldu.
  7. O

Fotokopi masrafları nasıl karşılanıyor?

yibo da olmamıza rağmen biz karşılıyorduk ama yeni atanan müdür artık öğretmenlerden para toplamayacağız dilediğiniz kadar fotokopi çekebilirsiniz dedi.
  8. O

kopya çektiğiniz oldumu

ben üniversitede 2.sınıfta antropoloji dersinde kopya çektim ve uzaklaştırma aldım 1 ay :P
  9. O

Türkiye'de Hayvancılık

teşekkürler ...
  10. O

ek dersi olan var mı?

BU HAFTADAN İTİBAREN 29+REHBERLİK TÜRKÇECİLERE DE 13 SAAT SOSYAL VERİLDİ 3 KİŞİYDİK NAZLICAN BEDİRHAN VE BEN SUPHİ NAZLICAN GİTTİ BENLE SUPHİ KALDI :P
  11. O

ek dersi olan var mı?

24+1 sadece 6.sınıf
  12. O

FIRAT ÜNİVERSİTESİ MEZUNU VAR MI

VARSA YAZSIN LÜTFEN ::)
  13. O

Sosyal Bilgiler 6 Toplam 7 Ünitenin Konu Özeti ( Kurulumsuz Program )

HOCAM BU DOSYAYI AÇAMADIM NASIL OLACAK SIKIŞTIRILMIŞ AYIKLA DİYORUM AMA AYIKLAMIYOR.