yusuf_bayram kullanıcısının son içeriği

1. yusuf_bayram

İnkılap Tarihi ve A. 1.Dönem Tarama T. (75 soru)

1.Dönem konuları ile ilgili sıralı sorular var. Yorum ve bilgi sorularından oluşuyor. Cevap anahtarı son sayfasındadır. LGS Hazırlık ve okul sınavlarına hazırlık için faydalı olması dileğimle. Her türlü paylaşıma açıktır. Ticari amaçlı kullanılamaz.
  2. yusuf_bayram

İNKILAPÇI ÖĞRENCİLERE ÖNEMLİ NOTLAR!

Emeğine sağlık sayın hocam. Teşekkürler.
  3. yusuf_bayram

8.4.9 (ÖĞRETEN LGS DENEME SERİSİ) Atatürk İlke ve İnkılaplarının Dayandığı Esaslar

2019 yılında sadece bu konudan Lgs'de iki soru çıktı. Faydalı olması dileğiyle hocalarım.
  4. yusuf_bayram

8.4.9 (ÖĞRETEN LGS DENEME SERİSİ) Atatürk İlke ve İnkılaplarının Dayandığı Esaslar

Cevap Anahtarlı ve Anahtarsız paylaştım. Dileğinize göre indirebilirsiniz. Her türlü paylaşıma açıktır. Ticari amaçlı kullanılamaz.
  5. yusuf_bayram

8.4.8 (LGS DENEME SINAVI) Cumhuriyetin Türk Toplumuna Kazandırdığı Kazanımlar

Cevap Anahtarlı ve Anahtarsız paylaştım. Dileğinize göre indirebilirsiniz. Her türlü paylaşıma açıktır. Ticari amaçlı kullanılamaz.
  6. yusuf_bayram

8.4.7 (LGS DENEME SINAVI) Sağlık Alanında Yapılan Çalışmalar

Tasarımda düzeltmeler yapılıp PDF yeniden yüklendi.
  7. yusuf_bayram

8.4.6 (LGS DENEME SINAVI) Ekonomi Alanında Yapılan Yenilikler

Tasarımda düzeltmeler yapılıp PDF yeniden yüklendi.
  8. yusuf_bayram

8.4.7 (LGS DENEME SINAVI) Sağlık Alanında Yapılan Çalışmalar

9. yusuf_bayram

8.4.6 (LGS DENEME SINAVI) Ekonomi Alanında Yapılan Yenilikler

10. yusuf_bayram

5.5.4 (5.SINIF DENEME SINAVI) Üretimin Serüveni ve Tüketim

Rica ederim sayın hocam. Faydalı olması dileğiyle.