yunus çiftçi kullanıcısının son içeriği

1. Y

BİLSEM için yıllık planı olan var mı?

Merhaba, BİLSEM için sosyal bilimler eğitimi yıllık planı olan bir öğretmenim bana yardımcı olabilir mi rica etsem?
  2. Y

GÖÇMEN KUŞLAR ( SUNU )

sunularınız genel olarak çok başarılı teşekkür ve tebrik ederim
  3. Y

8. sınıf DÜŞÜNME EĞİTİMİ YIL SONU ZÜMRESİ

Biraz geçiştirme gibi oldu ama idare eder herhalde. Umarım işinizi görür
  4. Y

2013-2014 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı

2013-2014 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı çok teşekkürler hocam, emeğinize sağlık
  5. Y

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bilgiler I.Dönem II.Yazılı-YEPYENi- çok teşekkürler hocam, emeğinize sağlık
  6. Y

Kuruluş

Kuruluş çok teşekkürler hocam, emeğinize sağlık
  7. Y

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü emeğinize sağlık hocam . Çok teşekkür ederim.
  8. Y

İstanbul'un fethi animasyonlu anlatım .

İstanbul'un fethi konusunu anlatırken işinize yarayacaktır. Kolay gelsin
  9. Y

ACİL TARTIŞIP CEVAPLAYALIM ARKADAŞLAR;

ACİL TARTIŞIP CEVAPLAYALIM ARKADAŞLAR; Erzurum Kongresi'nde "Azınlıklara siyasi hakimiyet ve sosyal dengeyi bozacak imtiyazlar verilemez." maddesi bulunur bu da toprak bütünlüğünü koruma amaçlı alınmış bir karardır hocam. ilk kez Misak-ı Milli'de kaldırılması gündeme gelmiştir.
  10. Y

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? Bu arada MEB'in bu yıl ortalamaları yüksek tutmak için soruları kolay soracağını tahmin ediyorum.
  11. Y

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? M.Kemal'in kişilik özelliklerinden kesin bir soru gelir ve kronoloji de mutlaka sorulur diye düşünüyorum. mondrosun madde yorumlaması ve ya Atatürk'ün mondros hakkında ki sözlerinin anlamı sorulabilir. TBMM'nin isyanlara karşı aldığı önlemler...