umut özgül kullanıcısının son içeriği

1. U

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ

ATATÜRK İLKELERİ KLİBİ Atatürk ilkelerini 5. sınıflarıma geçen yıl bu şarkıyla öğrettim... Çok hoşlarına giderek öğrendiler. Anahtar kelimeler hala akıllarında... Paylaşımınız için teşekkürler...
  2. U

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL Çok güzel bir çalışma olmuş....Teşekkürler...
  3. U

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim

Ağrı-Diyadin-Taşkesen Ortaokulu Sosyal Bilgiler Sergim Sizin ve öğrencilerinizin emeklerine sağlık... Gerçekten güzel çalışmalar sergilenmiş...Tebrik ederim...
  4. U

Atatürkçülük ünitesi Çarkıfelek sunusu

Atatürkçülük ünitesi Çarkıfelek sunusu Teşekkürler...
  5. U

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz?

17 aralık itibariyle konularda neredesiniz? 5'lerde iklime geçeceğim 6'larda 3. üniteye yeni başladım 7'lerde bu hafta İstanbul'un Fethini anlatıyorum 8'lerde de Batı cephesindeyim
  6. U

mondrostan meclise şarkısı

mondrostan meclise şarkısı Elinize sağlık, çok hoş bir çalışma olmuş...
  7. U

eba içerik ihtiyacı raporu

eba içerik ihtiyacı raporu Arkadaşlar bize söylenen de "kazanımlara yönelik" eksik içerğin belirlenmesi. Söyledğiniz gibi oldukça karışık düzenlenmiş bir sistem. Bir çok eksik var ama İnkılap Tarihi ile ilgili bir kaç videoya baktım, güzel hazırlanmış. Çalışmaların kapsamlarının genişletilmesi...
  8. U

Çocuk Hakları Panosu

Çocuk Hakları Panosu Çok güzel düşünülmüş bir çalışma... Emeğinize sağlık....
  9. U

7.sınıf 6. Ünite Yaşayan Demokrasi İle İlgili Kavram Haritası

7.sınıf 6. Ünite Yaşayan Demokrasi İle İlgili Kavram Haritası Hocam elinize, emeğinize sağlık... Her açıdan mükemmel bir kavram haritası...
  10. U

Soyadı Kanunu

Hocam emeğinize sağlık, sunularınızı beğeniyle öğrencilerimizle paylaşıyoruz.... Çok teşekkürler...
  11. U

Uzaktan Eğitim Afet Yönetimi Cevapları

Uzaktan Eğitim Afet Yönetimi Cevapları Çok teşekkürler hocam, emeğinize sağlık....
  12. U

ADEY-RİDEF Sorunu

Arkadaşlar biz okulda ekteki formları doldurttuk öğrencilere... Özel riskler bölümünde bazı soruları çıkarttım. Onların cevaplarını da B-U-G olarak girdim. Çünkü o soruları böyle bir anketle üstün körü öğrenciye yöneltmek bana çok doğru gelmedi. Umarım formlar işinize yarar...
  13. U

TARİH ŞERİDİ - ÖZGÜN

Emeğinize sağlık :)
  14. U

2011 8.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

Derslerde işlemediğimiz konu yoktu. Bir çok sorunun benzerlerini daha önce hep cevaplamıştık. Özellikle üstünde durduğum kavramlarla ilgili soruları ( Amasya Genelgesi'nin yöntemi, aşar vergisi gibi) öğrencilerim de yapabilmiştir. Tüm öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını en iyi şekilde...