tuncay59 kullanıcısının son içeriği

1. tuncay59

7. Sınıf-2023/2024 Yılı DENİZLİ İLİ 4. Senaryo Açık Uçlu 2. Dönem 1. Yazılı Örneği

Güzel hazırlanmış.Ezbere dayalı bir kaç soru olmasa daha iyi olurdu
  2. tuncay59

7. Sınıf 2. Dönem 1. Açık Uçlu Sınav Soruları MEB 2. Senaryoya Göre

Açıklamalı sorular güzel.Ama tek kelime yanıtlı ezber sorularını bırakalım artık.Üstelik kopya çekmek kolay oluyor o sorularda ))
  3. tuncay59

6. Sınıf YENİ-2023/2024 Yılı DENİZLİ İLİ 1. Senaryo Açık Uçlu 1. Dönem 2. Yazılı Örneği

Ezber sorusu çoğunlukta, benim tercih etmediğim bir yöntem..Soruda verilen bilgiden yola çıkarak yanıtlanabilecek sorular daha iyi
  4. tuncay59

MEB Sosyal Bilgiler 7. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Örnek Sorular Cevapları

Ezber sorular tercihim değil.Öğrenci onca tarih bilgisinin hangi birisini ezberlesin? Benim görüşüm bu
  5. tuncay59

Ders Notu 6. SINIF SOSYAL BİLGİLER 2. ÜNİTE FULL DERS NOTU

Fazla ayrıntılı olmuş bence
  6. tuncay59

7. Sınıf YENİ-2023/2024 Yılı DENİZLİ İLİ 2. Senaryo Açık Uçlu 1. Dönem 1. Yazılı Örneği

Tarih konuları fazla ayrıntılı olmuş diye düşünüyorum.İnanın lise öğrencileri bile o askeri sınıfları ve divan üyelerini bilmezler.Ben ayrıntı ve ezberden yana değilim.İyi çalışmalar diliyorum.
  7. tuncay59

7. Sınıf YENİ-2023/2024 Yılı DENİZLİ İLİ 2. Senaryo Açık Uçlu 1. Dönem 1. Yazılı Örneği

Hocam sorular zor ve ezbere dayalı olmuş.En zayıf öğrencinin bile 50 den aşağı not almaması gereken bir derstir bu.Soruları buna göre hazırlamalıydınız.
  8. tuncay59

Ders Notu 6. Sınıf Kültür ve Miras Ünitesi Ders Notu (2023-2024)

Lise düzeyi gibi olmuş bu hocam..6. sınıf öğrencisi için çok ağır, uygulanmaz
  9. tuncay59

Test 7. SINIF SOSYAL BİLGİLER AÇIK UÇLU SORULAR-CEVAP ANAHTARLI -YENİ (99 SORU)

Ayrıntılı bir çalışma olmuş ama, ezbere dayalı olması başarı oranını düşürür...Yoruma yönlendirmekte fayda var derim.İyi çalışmalar.
  10. tuncay59

İnkılap Tarihi 1. Dönem 1. Yazılısı - Cevap Anahtarlı

Güzel hazırlanmış sorular, yoruma dayalı kafa çalıştıran türünden..
  11. tuncay59

8. Sınıf İnkılap Tarihi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları

Güzel hazırlanmış yoruma dayalı gerçek sorular...Sadece 15 . soruda piyasalarla ilgili soruyu okuyan öğrenci, piyasa ne diye soracaktır :) Emeğine sağlık !
  12. tuncay59

Test ATATÜRK VE ÇAĞDAŞLAŞAN TÜRKİYE TEST-1

Güzel hazırlanmış, beğendim.
  13. tuncay59

Yazılı 5.sınıf 2.dönem 1.yazılı BEP

Hocam ! Sizin BEP liler üstün zekalı galiba.))) Normal sınıflar sorulacak seviyede bunlar..beğendim.