sumaya kullanıcısının son içeriği

1. S

26 Kasım 2015 TEOG Soru-Kazanım İlişkilendirmesi

26 Kasım 2015 TEOG Soru-Kazanım İlişkilendirmesi Başarınızın devamını diliyorum hocam
  2. S

Test Kitapları

Test Kitapları Teog için hangi kaynakları öneriyorsunuz hocam
  3. S

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü

T.C. İnkılap Tarihi_Nisan Sınavı_ Ders Notları Fasikülü 'Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum' diyen Hz. Ali boşa söylememiş hocam dilerim her iki cihanda sizde bu emeklerinizin karşılığını fazlasıyla görürsünüz. Bu çalışmalar ve emekler öğretmenliği basit görenlere örnek olsun.
  4. S

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014 Arkadaşlar soru çözdürüyor musunuz 8lerde .Konuyu erken bitirip soru çözmek çok önemli bende sınıfımı geç aldım. şu an Kubilay olayındayız. amacım erken bitirmek. çünkü soru çözmeden çok başarılı olabileceklerini düşünmüyorum. sizler ne düşünüyorsunuz
  5. S

İnkılaplar ve Alanları Tablosu (E.Şen)

İnkılaplar ve Alanları Tablosu (E.Şen) emeğinize sağlık
  6. S

OSMANLI KURULUŞ TABLO

OSMANLI KURULUŞ TABLO HARİKA BİR ÇALIŞMA EMEGİNİZE SAĞLIK
  7. S

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz?

02.11.2013 itibari ile konularda nerdesniz? haklısın hocam ders saatimiz artırılmadıkça ders yetiştirmek daha kötüsü öğrete bilmek çok zor
  8. S

PARALEL VE MERİDYENLERİN HİKAYESİ

PARALEL VE MERİDYENLERİN HİKAYESİ Harikasınız . İnanın sizin gibi öğretmenlerin çalışmalarını görünce insan kendi öğretmenliğini sorguluyor
  9. S

NASIL DERS ÇALIŞMAK

NASIL DERS ÇALIŞMAK harika bir çalışma
  10. S

Milli uyanış-Ya istiklal ya ölüm merdiven projesi

Milli uyanış-Ya istiklal ya ölüm merdiven projesi sizler gibi öğretmenler oldukça işallah çok güzel şeyler olacak .allah içinizdeki öğretmenlik aşkını söndürmesin hocam
  11. S

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu

2 Ülkemizin Yönetim Yapısı Sunusu hocam bir gün bizde sizin gibi mükemmel bir öğretmen olabilecek miyiz? Emeğinize sağlık.
  12. S

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey

Demokrasinin Serüveni Sunu Ktt Etkinlik Videolar Ders Notları Her Şey hocam çalışmanızı göremiyorum lütfen bir yardımcı olursanız sevinirim.çalışmanızın örneği çok güzel görünüyor
  13. S

5. Sınıf 2.dönem 1. yazılı Karma (12-13)

2012-13 5.SINF 2.DÖNEM 1.SINAVI DERLEME(ÇOKTAN SEÇME-BOŞLUK DOLDRMA-DOĞRU-YANLI) ellerinize sağlık hocam
  14. S

5.sınıf 2.dönem 1 yazılı sadece 5 ve 6.ünite

5.sınıf 2.dönem 1 yazılı sadece 5 ve 6.ünite hacam emeğinize sağlık
  15. S

"5.sınıf 2.dönem 1 yazılı soruları

"5.sınıf 2.dönem 1 yazılı soruları Emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuş