sosyal-bilgiler kullanıcısının son içeriği

1. S

MEB Kazanım Testi- 1 Bir Kahraman Doğuyor - 1

Erkan hocam 2017nin meb kazanım testleri var mı elinizde?
  2. S

Ön Yargıları Kırıyorum Sunumu

Erkan hocam emeğinize saglık. Sunumlarınızı yıllardır kullanıyorum. İyiki varsınız. Artık öğrencilerimde sizi yakından tanıyor:) Size bir sorum olacaktı. Ben sunumlarda videoları açamıyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.
  3. S

TÜM ÇIKMIŞ SORULAR...

hocam emeginize saglik.cok guzel bir calisma olmus.bizimle paylastiginiz icin de ayrica tesekkur ederiz. hocam cok oluyoruz belki ama cevap anahtari var mi acaba?
  4. S

TEOG-2 HAZIRLIK 210 SORU

cok cok tesekkur ederiz hocam paylasiminiz icin.cevap anahtarini istesek cok mu oluruz?
  5. S

5E MODELİ

5E MODELİ ben 7. sınıf osmanlı yeni baskentinde konusunu hazırladım
  6. S

KONU 3 : MİLLİ GÜÇ UNSURLARI

KONU 3 : MİLLİ GÜÇ UNSURLARI hocam Allah razı olsun sizden. tum sınıf duzeylerinde hazırlamıs oldugunuz soruları kullandım. uzun zamandır bu sekilde hazırlanmıs, çıkmış soruları arıyordum. eksikliğimizi tamamladınız. çok teşekkür ederim. iyi calışmalar.
  7. S

ÇAĞDAŞ TÜRKİYE YOLUNDA ADIMLAR ÜNİTESİ TARAMA TESTİ

ÇAĞDAŞ TÜRKİYE YOLUNDA ADIMLAR ÜNİTESİ TARAMA TESTİ çok teşekkürler.cevap anahtarı istesek çok mu şey istemiş oluruz?
  8. S

Akıllı Sosyal Bilgiler Ödevi

Akıllı Sosyal Bilgiler Ödevi mrb hocalarım bu akıllı defterlerle alakalı şikayetimi önce size bildirmek istedim.tüm sınıflarımıza akıllı defter aldırdık. özellikle 8 sınıflar hep aldılar (8 sınıfımız var bu arada) ve malesef akıllı defterlerde sayfa eksiklikleri çıkıyor. alırken kontrol...
  9. S

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? 31 ogrenci 17 net
  10. S

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar - 2 MEB Testi

Çağdaş Türkiye Yolunda Adımlar - 2 MEB Testi Bu meb testlerini meb mi hazirlyip yayinliyor?
  11. S

okul başkanlığına sadece şube öğrenci temsilcisi mi aday olabilir?

arkadaşlar yönetmeliği okudum ama anlayamadım. okul baskanlık seçimlerine sadece sınıf temsilcilerini mi alıyoruz. ben şöyle bir uygulama yaptım. sınıflar temsilcilerini seçtiler. ancak bu temsilcilerden hepsi adaylığını koymadı. ayrıca sınıf temsilcisi dışında bu sınıflardan adaylar da oldu.ya...
  12. S

Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi. emeğinize sağlık çok güzel bir çalışma olmus
  13. S

6. SINIF BÜTÜN ÜNİTELER DERS NOTLARI

6. SINIF BÜTÜN ÜNİTELER DERS NOTLARI gerçekten çok güzel emeğinize sağlık. darısı diğer derslerin basına:)))
  14. S

Öğrenci Meclisi Yıllık çalışma Planı ve Toplantı tutanakları

Öğrenci Meclisi Yıllık çalışma Planı ve Toplantı tutanakları ben de var gecen senekiler.buraya nasıl ekleyebilirim illaki yeni konu mu açmak lazım yardım edin lütfen