simal_ay kullanıcısının son içeriği

1. S

Yazılı 1.dönem 2.yazılı

emekleriniz için teşekkürler .çok güzel bir sınav
  2. S

2019-2020 Sosyal Bilgiler 5-6-7 T.C. İnkılap Tarihi DYK Planları (WORD)

TEŞEKKÜRLER .EMEĞİNİZE SAĞLIK .ÇALIŞMALARINIZDA ÇOK YARARLANIYORUM .HAKKINIZI HELAL EDİN
  3. S

6.sınıf???????

Kesinlikle mükemmel ellerinize emeğinize sağlık öğretmenim.
  4. S

7.Sınıf Sosyal Bilgiler 2.Ünite Oyunları (16 Adet)

Emekleriniz için teşekkürler .Okulumuzda internet bağlantısı yok hocam indirmek için ne yapmamız gerekir ya da indirebilir miyiz
  5. S

İletişim Özgürlüğü

Emeğinize sağlık hocam çok teşekkürler .hakkınızı helal edin valla çok yararlanıyorum paylaşımlarınızdan .
  6. S

8.SINIF İNKILAP TARİHİ ( bakmadan geçme )

hocam emeğiniz için teşekkürler ben de kullanmak isterim mümkünse
  7. S

1. TEOG Sınavındaki İnkılap Tarihi Sorusu İptal

1. TEOG Sınavındaki İnkılap Tarihi Sorusu İptal Bu soru da iptal edecek bir şey yok neye dayanarak iptal edilmis
  8. S

6. SINIF TÜM ÜNİTELER DERS NOTLARI (GÖRSEL-KARİKATÜRLÜ)

6. SINIF TÜM ÜNİTELER DERS NOTLARI (GÖRSEL-KARİKATÜRLÜ) Hocam süper olmuş emeğiniz için teşekkürler 7 ve 8 var mı?
  9. S

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

kesinlikle b şıkkı a şıkkı milletin bağımsızlığı olarak belirtilmiş ama b şıkkında ise vatanın toprak bütünlüğü kastediliyor
  10. S

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz 2 sınıfım var.4 hafta boyunca teknoloji tasarım ve görsel sanatlar dersine girdim hafta da 4 saat bu şkilde 2 saattte hafta sonu kurslarda test çalışmaları yaptım kesinlikle ders saati arttırılmalı
  11. S

5.sınıf 1. dönem 1. yazılı 2015-2016

5.sınıf 1. dönem 1. yazılı 2015-2016 Hocam emeğinize sağlık çok güzel teşekkürler
  12. S

Erkan İSANMAZ

ilginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim iyi çalışmalar
  13. S

Erkan İSANMAZ

Erkan İSANMAZ Erkan hocam iyi akşamlar ben ir ricada bulunacaktım acaba otomatik proje değerlendirme ve ders içi değerlendirme programınız var mı teşekkür ederim
  14. S

Konu Kazanım Testlerimizdeki TEOG Soruları

Konu Kazanım Testlerimizdeki TEOG Soruları hocam teşekkürler bende bu testleri çöşmüştüm çok faydalı oldu emeğiniz için teşekkürler