silverdagger kullanıcısının son içeriği

1. S

Etkinlik 6. Sınıf 7. Ünite: Küresel Bağlantılar Etkinliği

çok güzel çalışmalar olmuş
  2. S

Etkinlik 5. Sınıf 7. Ünite: Küresel Bağlantılar Etkinliği

çok beğendim hocam emeğinize bağlık
  3. S

Yazılı 6.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı 2019-2020

değerli asosyal kardeşim iyisin hoşsun çokta güzel sorular paylaşıyorsun ama keşke şu tablolara şekillere gölge vermesen yüzlerce yazılı kağıdında inanılmaz toner israfı oluyor. gölgelendirmeyip dolgu yapmadan paylaşsan harika olur.
  4. S

Yazılı 5.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı (2019-2020)

değerli asosyal kardeşim iyisin hoşsun çokta güzel sorular paylaşıyorsun ama keşke şu tablolara şekillere gölge vermesen yüzlerce yazılı kağıdında inanılmaz toner israfı oluyor. gölgelendirmeyip dolgu yapmadan paylaşsan harika olur.
  5. S

Yazılı 7.Sınıf Sosyal Bilgiler 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı 2019-2020

6. S

Yazılı 8.Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1.Dönem 2.Yazılı Sınavı 2019-2020

7. S

7.Sınıf 1.Dönem 1.Yazılı Sınavı 2019-2020

gayet güzel sorular emeğinize sağlık
  8. S

Yazılı 6.Sınıf 2.Dönem 1.Yazılı (Yeni Müfredat 2018-2019)

5-6-7.sınıf sorularınızı çok beğendim. 8.sınıfa henüz bakmadım. gayet güzel.
  9. S

2018 - 2019 SOS BİL 5.SINIF YILLIK PLAN

Değerli hocam planınızı inceledim bu sene incelediğim yıllık planlar içinde en iyi olan diyebilirim. teşekkürler.