serguzesht kullanıcısının son içeriği

1. S

Pava Education Fırsatlarıyla Tanışın!

Yurtdışı eğitim danışmanlığı, bir şirket veya şahıs tarafından yabancı ülkelerdeki eğitim kurumları ve burslar hakkında bilgi vermek amacıyla verilen bir hizmettir. Yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları olarak da yabancı bir ülkede doğru kursu seçme ve başvurma sürecinize destek olmaktadır...
  2. S

İtalya’da Eğitim Fırsatları

Son zamanlarda ülkemizden İtalya’ya eğitim görmek için gidenlerin sayısında ciddi anlamda bir artış gözlenmektedir. Bu durum İtalya’daki eğitim koşullarının oldukça cazip olmasından kaynaklanmaktadır. Yine İtalya’nın Akdeniz kültürünün izlerini yansıtması, bu ülkenin uyum konusunda daha...
  3. S

Kısa Hikaye Okuma Önerisi

Kısa hikayeler de kişi ve olay sayısı azdır. Kimi zaman olaya gerek duyulmaz. Hayatın bir kesiti alınır. Bir "an ın kısa hikayesi oluşturulur, "insan gerçeği" bir iki yanıyla ele alınır. Yaşanmış veya yaşanabilir bir olayı, belli kurallara bağlı olarak anlatan kısa yazılara kısa hikayeler (kısa...
  4. S

Evde Çatlak Tedavisi

Vücutta oluşan çatlaklar yara izi olarak da değerlendirilebilir ve kadınlar için estetik açıdan en can sıkıcı durumlardan biridir. Çatlaklar deri altında bulunan elastik liflerin sürekli olarak esnemesi sonucunda ciltte oluşan izlerdir. Cilt yüzeyinde ani bir gerilme meydana geldiği zaman cildin...