SELÝM23 kullanıcısının son içeriği

1. S

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap

Sosyal Sorumluluk Projesi - Her Hafta 10 Köy Okuluna Ücretsiz Kitap Mehmet Selim AKBULUT ALTINKENT ORTAOKULU ALTINKENT KÖYÜ - GEDİZ/KÜTAHYA
  2. S

Wilson'dan 1.Teog sonuna kadar,Çok Güzel Oldu :)

Wilson'dan 1.Teog sonuna kadar,Çok Güzel Oldu :) Emeğine sağlık hocam görseller çok güzel olmuş kısa ve net bilgilerle dolu slayt
  3. S

5.Sınıf 2015 Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı

5.Sınıf 2015 Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı seviyenin üstünde sorular var
  4. S

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ?

Inkılap tarihi ortalamaniz kaç ? ilk dönem 61.8 ikinci dönem kurs takviyesi sağ olsun 72.3 ikinci dönem 30 öğrenci
  5. S

BU SORUYA BAKAR MISINIZ?

BU SORUYA BAKAR MISINIZ? Hocam soru ile cvp pek uyuşmuyor artı burada cümlede biz böyle bir yargı çıkaramayız A şıkkı doğru ama bu göre derken bahsettiği cümlede ilk kez milli egemenlikten bahsedildiğini çıkaramayız ama cümlenin bütünsel baktığında D daha net cvp olarak
  6. S

BU SORUYA BAKAR MISINIZ?

BU SORUYA BAKAR MISINIZ? cvp D olacak kütahya il denemesindeki soru bugün yapılan buna göre dediği için cevap D olmalı hocam cümlede A şıkkı çıkmıyor ama doğru bilgi
  7. S

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ?

Arkadaşlar BU SORUYA BAKABİLİR MİSİNİZ? hocam bende yalnız bir derdim ama biraz araştırttım ıslahat fermanında azınlıklara verilen şu hak bence milli egemenliği kapsıyor? Islâhat Fermânı ile gayrimüslimler kendi meclislerini oluşturarak kendi meselelerini (ağırlıklı olarak yönetimsel ve...
  8. S

C.B.Ü Demirci Eğitim

C.B.Ü Demirci Eğitim ibo ne haber kardeşim ben M.Selim :D
  9. S

C.B.Ü Demirci Eğitim

C.B.Ü Demirci Eğitim 2010 gündüz mezunuyum Kütahya gediz ilçesinde görev yapmaktayım
  10. S

Bu sorunun cevabı nedir?

Bu sorunun cevabı nedir? ilk soru kesin ege olacak çünkü akdeniz de sadece antalya var ama egede izmir aydın muğla bunlar önemli turist şehirleri emin olmaznız için şu siteye bakın arkadaşlar http://www.cografyam.org/bolgeler.htm ikinci soru da d cevap
  11. S

TC İnk. Ta. 2-3. Ünite Etkinlik

TC İnk. Ta. 2-3. Ünite Etkinlik teşekkürler hocam
  12. S

2 Aralık itibariyle konularda nerelerdeyiz ??

5.Sınıf İnkılaplar bitmek üzere 6.sınıf uygarlıklar bitmek üzere 7.sınıf haclı seferlerine başladım 8.sınıf doğu cephesi bitti ilk senem hocalarım sizce çok mu geri deyim?