• Sosyal Bilgiler dersinde zaman yetiştiremiyorum, derse öğrencileri aktif olarak katamıyorum, not tutturmak çok zaman alıyor, sınavlara uygun sorular çözdürmek istiyorum diyorsanız Arı Yayıncılık'tan çıkan Sosyalimo Akıllı Defter serimiz ve Sosyalimo Akıllı Atölyem kitaplarımız tam size göre. Türkiye'nin tercihi olan en seçkin okullarda okutulan kitaplarımızı incelemek için tıklayınız

seikosha kullanıcısının son içeriği

1. S

5. SINIF II. DÖNEM II. YAZILI

5. SINIF II. DÖNEM II. YAZILI 6 sorunuzu sınavımda kulandım, teşekkür ederim
  2. S

2012/2013 -2 yazılı yapanlar için 1. yazılı görsel ağırlıklı

2012/2013 -2 yazılı yapanlar için 1. yazılı görsel ağırlıklı sorular güzel ancak şıkların yazım şekilleri faklı olduğundan derleme olduğu belli oluyor, 6. sorunun şıkları farklı hocam, teşekkür ederim
  3. S

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi-

2012-2013 5.Sınıf Sosyal Bİlgiler I.Dönem I.Yazılı-YEPYENi- ellerinize sağlık çok faydal oldu benim için bazı soruları kullandım
  4. S

Bir Kahraman Doğuyor Etkinlik Çalışması

Bir Kahraman Doğuyor Etkinlik Çalışması Gerçekten çok başarılı bir çalışma, sanırım böyle örnekler arttırırmalı
  5. S

İnkılapçılık İlkesi Testi

10 Her Alanda Yenilik Konu Kazanım Testi paylaşım için teşekkürler
  6. S

Atatürkçülük Ünitesi Yazılı Çalışma Soruları

Atatürkçülük Ünitesi Yazılı Çalışma Soruları paylaşım için teşekkürler
  7. S

Atatürkçülük Ünitesi Doğru Yanlış Etkinliği

Atatürkçülük Ünitesi Doğru Yanlış Etkinliği paylaşım için teşekkürler
  8. S

Atatürkçülük Konu Kavrama Soruları(eşleştirme,boşluk Doldurma..)

Atatürkçülük Konu Kavrama Soruları(eşleştirme,boşluk Doldurma..) paylaşım için teşekkürler
  9. S

Karma Karikatür Serisi 3

paylaşım için teşekkürler
  10. S

8. Sınıf Proje Ödevleri

paylaşım için teşekkürler