mukankaan kullanıcısının son içeriği

1. M

KPSS ÖABT Sınavındaki Alan Eğitimi Testi Hakkında

soyal,tarih ö.ab.t grupları var facede orda bulunur...
  2. M

Türk Kadını Pano Çalışması

ilk kadın belediye başkanı sadiye hanım yusuf eli ilçesinden
  3. M

TEOG İÇİN GENEL TEKRAR

hh...................
  4. M

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız

erkan isanmaz hocam soruya bir bakar mısınız cevap...A millet kendisi yapacak ..sen rehberlik edeceksin...diğerlerinde ise kararları sen alıyorsun..
  5. M

Medya Okur-Yazarlığı Müfredatı Değişti

Medya Okur-Yazarlığı Müfredatı Değişti bu dersi artık bilişim öğretmenleri okutacak....gitti bir ders daha
  6. M

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Alan Sınavı (Öabt) Soruları ve Cevapları Paylaşımı

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Alan Sınavı (Öabt) Soruları ve Cevapları Paylaşımı paylaşın gari
  7. M

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014

Konularda Nerelerdeyiz 26 02 2014 plandan nasıl ileride olabiliyorsunuz
  8. M

Nasıl Ders İşliyorsunuz?

Nasıl Ders İşliyorsunuz? ne yazıkki çorumda görev yapıyormuş lafa bak seni tutan mı var tayin iste git çorum 1.bölme sen önce şu nikini düzelt tam bir yahudi niki yakopsen falan istersen televive git
  9. M

Sivil Toplum Kuruluşları

Sivil Toplum Kuruluşları kızılay sivil toplum mu yoksa resmi bir kuruluşmudur
  10. M

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? ortalama zayıfsa cezamız ne olacak....
  11. M

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Derslerim Nasıl Geçiyor? ..onlar derki soruları bir herkesin yapabileceği basitlikte orta düzey öğrencilerin yapabilecekleri ve üst seviyedeki öğrencilerin yapabilecekleri seviyede yapın bol bol resim ekleyin ne varki teog sorularında bir resim bile yoktu...paragraf paragraf sanki les sınavı...
  12. M

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Derslerim Nasıl Geçiyor? inkılap net bil kitabında gediz savaşlarından bahsediyor siz değindiniz mi değinmişşeniz ilk ve tek yenilgi kütahya eskişehir savaşları deniyor sonuç....
  13. M

Derslerim Nasıl Geçiyor?

Derslerim Nasıl Geçiyor? eski müfredat daha iyiydi mesela yedilerde bölgeler coğrafyası vardı şimdi saçma sapan konular sebep yok sonuç yok resmen masal kitabı olmuş...iki kelimeden nefret eder hale geldim öğrenci merkezli eğitim ve nalet olası kazanımmmmmmmm
  14. M

konu tamamlama tutanağı

konu tamamlama tutanağı ilk defa duydum...ders kesim raporu duydumda da bu ne oluyor ki?
  15. M

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL

8.Sınıf-TC.İNKİLAP TARİHİ-Konu Anlatım Özet Kitabı-ERDOĞAN GÜL ırak cephesinde hata var..ırak değil kanal cephesi olcak...gözden kaçmış olmalı