M.petek_03 kullanıcısının son içeriği

1. M.petek_03

LGS_Ünite Değerlendirme Denemesi-1 (İ.T.A. Ünite-1)

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi kapsamında ünite değerlendirme denemeleri ilgili kazanımların ne kadar öğrenildiğini tespit etmek için hazırlanmıştır. ÜNİTE-1 SORU: 10 adet-Çözümlü KAYNAK: https://www.instagram.com/p/C0q9qqPtqTT/
  2. M.petek_03

SosyalKampüs Tıpkı LGS Deneme Sınavı-1

Değerli zümrelerim; LGS kapsamında 2022-2023 I. Dönem kazanımlarını kapsayan SosyalKampüs Tıpkı LGS Deneme Sınavını sizlerle paylaşıyorum. İçeriği, zorluğu ve dizgisi ile tıpkı LGS... Faydalı olmasını dilerim. ✓ LGS Deneme Sınavı 1 (I. Dönem Kazanımlarını Kapsar) ✓ MEB Tadında Beceri Temelli...
  3. M.petek_03

SosyalKampüs_7.Sınıf_II. Dönem I. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı)

Değerli arkadaşlar II. dönem I. yazılı sınavımızda etkinlikler ve testler kapsam geçerliği göz önünde bulundurularak sorulmuştur. Daha fazlası için: @SosyalKampüs
  4. M.petek_03

SosyalKampüs_İnkılap Tarihi_II. Dönem I. Yazılı Sınavı (Cevap Anahtarlı)

Değerli arkadaşlar II. dönem I. yazılı sınavımızda etkinlikler ve testler kapsam geçerliği göz önünde bulundurularak sorulmuştur. Daha fazlası için: @SosyalKampüs
  5. M.petek_03

2022_2023 SosyalKampüs_LGS İnkılap Tarihi_Deneme Sınavı-2

Değerli zümrelerim; LGS kapsamında 2022-2023 I. Dönem kazanımlarını kapsayan SosyalKampüs T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 2. Deneme Sınavını paylaşıyor, yorumlarınızı ve değerlendirmenizi bekliyorum. Faydalı olmasını dilerim. ✓ LGS Deneme Sınavı 2 (I. Dönem Değerlendirme Denemeleri) ✓ MEB...
  6. M.petek_03

2022_2023 SosyalKampüs_LGS İnkılap Tarihi_Deneme Sınavı-1

Değerli zümrelerim; LGS kapsamında 2022-2023 I. Dönem kazanımlarını kapsayan SosyalKampüs T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 1. Deneme Sınavını paylaşıyor, yorumlarınızı ve değerlendirmenizi bekliyorum. Faydalı olmasını dilerim. ✓ LGS Deneme Sınavı 1 (I. Dönem Değerlendirme Denemeleri) ✓ MEB...
  7. M.petek_03

8_Snf_İnkılap Tarihi_Kavram Sözlüğü (Ünite-3)

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi kapsamında LGS'de en çok dikkat edilmesi gereken konulardan biri "Kavram Bilgisi"dir. Bizi Takip Etmek İçin ➡ @SosyalKampüs
  8. M.petek_03

8_Snf_İnkılap Tarihi_Doğu ve Güney Cepheleri (SosyalKampüs)

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Kazanım: 8. 3. 1 Konu: Doğu ve Güney Cepheleri Takip için ➡ @SosyalKampüs
  9. M.petek_03

Sosyal Bilgiler 6. Sınıf Deneme Sınavı-1 (SosyalKampüs)

Merhaba değerli arkadaşlar; 6. Sınıf "Birey ve Toplum" ünitesine ait deneme sınavı çalışmasıdır. Faydalı olmasını dilerim. ✓ Ünite-1 ✓ Dokümana ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız...
  10. M.petek_03

Ders Notu Uygarlıkları Tanıyorum Poster Notlar (SosyalKampüs)

Merhaba değerli arkadaşlar; 5. Sınıf "Kültür ve Miras" ünitesine ait "Uygarlıkları Tanıyorum" poster çalışmasıdır. Faydalı olmasını dilerim. ✓ Ünite-2 ✓ Dokümana ulaşmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız: (SOSYAL BİLGİLER SINIFI) https://linktr.ee/mustafapetek
  11. M.petek_03

Resimli Kavramlar Sözlüğü- 1. Ünite (SosyalKampüs)

Öğrencilerimizin ilk ünite kavramlarını öğrenmeleri için hazırlanmıştır. Faydalı olması dileğimle. Daha fazlası için @sosyalkampuss instagram sayfamıza bekleriz.
  12. M.petek_03

MEB'in Sevdiği Sorular (LGS 2022 Hazırlık)

MEB’in LGS’de sorduğu ve Örnek sorularda yer verdiği kazanımları titizlikle inceledik, analiz ettik. Sonuç itibarıyla “MEB’in Sevdiği Sorulara” ulaştık. ✓ MEB sınavlarında hangi konulara ağırlık verdi? ✓ Dersimiz kapsamında konuyla ilgili öğrencilerimizde hangi becerileri ölçtü? ✓ Kazanımla...