kenan21 kullanıcısının son içeriği

1. K

inkılaplar eşleştirme ve anahtar kelime etkinliği

inkılaplar eşleştirme ve anahtar kelime etkinliği emeğe saygı duyuyorum elbette ama harika olan ne?anlamadım.
  2. K

2014.2015_Düşünme Eğitimi_21y

2014.2015_Düşünme Eğitimi_21y çok teşekkürler hocam.
  3. K

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 6 ::.

..:: Sosyalbilgiler.biz 8. Sınıf TEOG Deneme Sınavı 6 ::. çok teşekkürler hocam harika çalışmalar olmuş...
  4. K

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi hocam ellerine sağlık ancak ben 19. soruyu anlamadım milli kalkınma partisi 1945te kurulmadı mı? ve bu da cumhuriyet dönemi değil mi? bi açıklama yaparsanız sevinirim.emeğiniz için teşekkürler
  5. K

8.SINIF TC İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı 2015

8.SINIF TC İNKILAP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı 2015 Çok teşekkür ederim hocam.ellerinize sağlık
  6. K

Nüfus Bilgi Yarışması II

Nüfus Bilgi Yarışması II hocam çok güzel olmuş. Elleriniz dert görmesin.
  7. K

Nüfusun Dağılışını Etkileyen Faktörler

Nüfusun Dağılışını Etkileyen Faktörler hocam çok teşekkürler..
  8. K

Sosyal Bilgiler 7 Atölyem-7 (Atatürk ve İletişim) (2015-2016)

Sosyal Bilgiler 7 Atölyem-7 (Atatürk ve İletişim) (2015-2016) çok teşekkürler hocam sayenizde kurslarda daha bol etkinlik yapma fırsatımız oluyor.
  9. K

2015-2016 6-7-8 DÜŞÜNME EĞİTİMİ YILLIK PLANI

2015-2016 6-7-8 DÜŞÜNME EĞİTİMİ YILLIK PLANI Hocam ellerin dert görmesin. çok teşekkürler
  10. K

2015-2016 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB)

2015-2016 7.Sınıf Sosyal Bilgiler Yetiştirme Kursu Planı (MEB) Hocam çok teşekkür ederim ellerinize sağlık
  11. K

Büyük Millet Meclisini Gezelim

Büyük Millet Meclisini Gezelim hocam hangi downloada tıklasam livid geliyor nasıl bir dosya indirmek anca bu kadar karmaşık olabilir.emeğiniz için teşekkürler sayın hocam
  12. K

TBMM'ye Karşı Çıkan Ayaklanmalar

TBMM'ye Karşı Çıkan Ayaklanmalar bunu nereden indiriyoruz hocam
  13. K

İNKILAP SEVİYE YAPRAK TEST

İNKILAP SEVİYE YAPRAK TEST hocam çok teşekkürler ellerinize sağlık
  14. K

YAPRAK TEST

YAPRAK TEST hocam çok teşekkürler.
  15. K

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri

Yeryüzünde Yaşam ünitesi (tamamı) , sunum, soru ,etkinlik, konu filmleri hocam indiremiyoruz yardım lütfen