kadirsbö kullanıcısının son içeriği

1. kadirsbö

7. Sınıf Beceri Temelli Testler

5,6,7.ÜNİTELER VE CEVAP ANAHTARI
  2. kadirsbö

7. Sınıf Beceri Temelli Testler

1,2,3,4.ÜNİTELER
  3. kadirsbö

6. Sınıf Beceri Temelli Testler

5,6,7.ÜNİTELER VE CEVAP ANAHTARI
  4. kadirsbö

6. Sınıf Beceri Temelli Testler

1,2,3,4. ÜNİTELER
  5. kadirsbö

5. Sınıf Beceri Temelli Testler

5,6,7. ÜNİTELER VE CEVAP ANAHTARI
  6. kadirsbö

5. Sınıf Beceri Temelli Testler

-1,2,3,4. ÜNİTELER
  7. kadirsbö

5-6-7-8.SINIF SOSYAL BİLGİLER 34 hafta GÜNLÜK PLANLARI

Başta @zeki doğan hocama teşekkür ediyorum. Arkadaşlar günlük planları sadece bu sitede paylaşacağım. 34. haftanın günlük planlarıdır.
  8. kadirsbö

5. Sınıf Sosyal Bilgiler 5.7.2 Kazanımı Günlük Planı

Başta @zeki doğan hocama teşekkür ediyorum. Arkadaşlar günlük planları sadece bu sitede paylaşacağım. 33. haftanın günlük planlarıdır.
  9. kadirsbö

ETKİLEŞİMLİ TAHTA ŞİFRE BİLGİLERİ

Etkileşimli tahtalara sosyal bilgilerle ilgili masaüstü resmi yerleştirmede v.b değişikliklerde istenen şifreler. EBAAdmin H3gY!*pA79fK5%1 MEB-SBStd-User hY7!TfER*91NsP65 etkullanici Fatih.1234
  10. kadirsbö

8.SINIF SOSYAL BİLGİLER 31-32. hafta GÜNLÜK PLANLARI

Başta @zeki doğan hocama teşekkür ediyorum. Arkadaşlar günlük planları sadece bu sitede paylaşacağım. 31-32. haftanın günlük planlarıdır.
  11. kadirsbö

7.SINIF SOSYAL BİLGİLER 31-32. hafta GÜNLÜK PLANLARI

Başta @zeki doğan hocama teşekkür ediyorum. Arkadaşlar günlük planları sadece bu sitede paylaşacağım. 31-32. haftanın günlük planlarıdır.
  12. kadirsbö

6.SINIF SOSYAL BİLGİLER 31-32. hafta GÜNLÜK PLANLARI

13. kadirsbö

5.SINIF SOSYAL BİLGİLER 31-32. hafta GÜNLÜK PLANLARI

14. kadirsbö

8.SINIF SOSYAL BİLGİLER 21-30. hafta GÜNLÜK PLANLARI

Başta @zeki doğan hocama teşekkür ediyorum. Arkadaşlar günlük planları sadece bu sitede paylaşacağım.21-30. haftanın günlük planlarıdır.
  15. kadirsbö

7.SINIF SOSYAL BİLGİLER 21-30. hafta GÜNLÜK PLANLARI

Başta @zeki doğan hocama teşekkür ediyorum. Arkadaşlar günlük planları sadece bu sitede paylaşacağım.21-30. haftanın günlük planlarıdır.