ilhami KÜTÜK kullanıcısının son içeriği

1. I

Benim Ödevim-1 (Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz) (2015-2016)

Benim Ödevim-1 (Biz Bu Toplumun Bir Üyesiyiz) (2015-2016) elinize sağlık hocam ama ufak birde tavsiyem olacak keşke tüm çalışmalarınızı ATÖLYE ÇALIŞMALARIM başlığıyla paylaşsanız.sitede bulmak kolay olurdu
  2. I

İyyyyyETÜT TESTİ

İSABET ETÜT TESTİ bende 6 7 8 hem çarşaf testleri hem etüt testleri hem ders ders soru bankaları var pdf olarak.gerçekten piyasada benim diyen yayınlara nal toplatır bu yayın
  3. I

Ek Ders Zammından Hangi Öğretmenler Faydalanacak?

Ek Ders Zammından Hangi Öğretmenler Faydalanacak? TBMM genel kurulunda kabul edilip resmi gazetede yayınlanmadıkça ben hiç inanmam ve inanmıyorum.
  4. I

2.DÖNEM GÜN GÜN NÖBETÇİ ÖĞRENCİ ÇİZELGESİ

ALINTI YAPILIP DÜZENLENMİŞTİR
  5. I

02 Aralık itibariyle konularda nerelerdesiniz?

5 üçüncü ünite 6 türkiyede iklimler
  6. I

TEOG'da Yakaladığımız Sorular

TEOG'da Yakaladığımız Sorular boşa denmemiş akıllı test diye baksanıza soru yakalamış:))tebrikler
  7. I

Yüksek Lisans Tezi İçin Ufak Bir Rica

Yüksek Lisans Tezi İçin Ufak Bir Rica Kolay gelsin hocam
  8. I

Yeni açılan okullara tayin isteyenler var mı?

arkadaşlar yeni açılan okullara tayinler açıldı lakin ilgili mebbis modülünü ben açamıyorum bu işlemi yapan var mı
  9. I

tarihli sınıf nöbet listesi olan var mı ?

arkadaşlar elinde gün gün belirten nöbet listesi olan varsa paylaşabilir mi?
  10. I

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız 4
  11. I

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız?

10 Ekim İtibari İle Hangi Konulardasınız? 5'lerde tarihi eserler doğal varlıklar 6'lar Atatürk ve sosyal bilgiler
  12. I

ekders nasıl hesaplanır

ekders nasıl hesaplanır teşekkür ederim utku hocam
  13. I

ekders nasıl hesaplanır

benim 26 saat dersim artı sınıfım var herşey dahil toplam haftalık kaç saat ekdersim olur.ekders nasıl hesaplanır branş öğretmeniyim
  14. I

Yeni İlköğretim Kurumları Yönetmeliğindeki Önemli Değişiklikler

Yeni İlköğretim Kurumları Yönetmeliğindeki Önemli Değişiklikler Bu yönetmeliğin linkini atar mısınız hocam
  15. I

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ neden abdüihamid olmasın...ikinci abdülhamid hanı düşününce...