hortis kullanıcısının son içeriği

1. H

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Kültür ve Miras Test Soruları

sayfa bulunamadı diyor
  2. H

TARİHİ İSİM ÖNERİSİ

Oktar,Aybars,Uldız,Sencer,Tardu,Bumin,İstemi,Mukan,Tuğrul,Çağrı,Alparslan,Melikşah,Balamir,Kürşad,Teoman,Berke,Satuk Buğra,Oğuz,Hakan,Kağan benimde aklıma gelen bunlar
  3. H

Arkadaşlar bu sorunun cevabı nedir? ACİL

cevap A şıkkıdır, renkli fotokopi ile büyütülmesi olmaz çünkü ,ölçek büyüdüğünde ayrıntı artması lazım,hata oranı azalması lazım,fotokopide bu değişimler olmaz ,saygılar.
  4. H

Osmanlı Yeni Başkentinde-2 ( Yükselme Dönemi-Sınırlar Genişliyor) / Konu Anlatım

hocam mükemmel hazırlamışsınız ellerinize sağlık
  5. H

u soruları cevabını bilen varmı

1-a 2-c 3-b
  6. H

okul meclisi rehberöğretmenliği

sınıf temsilcileri içerisinden bu işi yapabilecek 3 öğrenciyi aday olarak belirliyorum.tüm okulun önünde sadece sınıf temsilcileri oy kullanarak okul temsilcisini seçiyorlar
  7. H

okul meclisi rehberöğretmenliği

okul temsilcisini sınıf temsilcilerine seçtiriyorum.Tüm okul toplanıyor önünde sandık kuruluyor ,sınıf temsilcileri oy kullanıyor ,sayım yapılırken tüm okul heyecanla alkışlıyor.Yapılan bu etkinliklerin fortoğrafını çekiyorum ve benim oluşturduğum okul meclisi panosu var orda...
  8. H

1 Kasım itibariyle konularda nerdeyiz?

5.sınıflar kültürümüz 6.sınıflar ölçek ,harita bitti,coğrafi konum 7.sınıf ,Anadolu,Anayurt 8.sınıf Mondros Ateşkes Ant. İnkılap ta nasıl bu kadar hızlı gittiniz
  9. H

Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

bende 2001 tarih öğretmenliği mezunuyum. Eşref Arslan kardeşim Aydın YILDIZ,Niyazi KOCAKAYA ve Doğan Baykan ile aynı sınıftamıydınız
  10. H

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

hocam siz planda son haftaya yazın ama plana uymayın anlayışı çıkıyor ortaya
  11. H

2011 7.Sınıf Sosyal Bilgilier Soruları Hakkındaki Görüşleriniz

Osmanlı Kuruluş Dönemini ellerimle özet çıkarıp dağıtmıştım öğrencilerime ve bol konu tekrar testleri dağıtmıştım,divan üyeleri özellikle nişancı ve kazasker den soru geleceğini hissediyordum keza vakıflar ve tımar sistemi öyle,yine yüksek mahkemeleri işlevleri ile not aldırmıştım,kırım veya...