guvenctosun kullanıcısının son içeriği

1. G

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar...

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... merhaba hocam bende antalya yazdım puanım 192. siz ilk tercihe yerleşirsiniz. nereleri tercih ettiniz yazabilirmisiniz? özelden de olabilir.
  2. G

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... mersin gülnar yibodayım. 10 senedir.
  3. G

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... hocam benim puan 192. okullar hep köy okulu ve geneli tek şubeli.okulların bazılarını aradım bazılarına internet sitelerinden baktım. aradıklarım benden önce yüksek puanlı arayanlar vardı dediler. bende şuan bulunduğum yerde çok aradım ama memlekete yakın...
  4. G

2014 İl Dışı İsteğe Bağlı Atamalar... Aşağıda yazdığım okullar hakkında bilgisi olan varmı? yardımcı olursanız sevinirim.teşşekkürler. Döşemealtı- Fatma Yusuf Bilgiç Ortaokulu Döşemealtı-Dağ Ortaokulu Kemer -Hacı Mehmet Saygın Ortaokulu Kepez- Kızıllı Ortaokulu Korkuteli- Yazır Fevziye...
  5. G

Seyit Onbaşı Belgeseli

Seyit Onbaşı Belgeseli link bozuk ilgilenirseniz. teşekkürler.
  6. G

android tabletler için program

android tabletler için program peki bu tabletleri projeksiyona bağlayabiliyor musunuz?
  7. G

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz?

21 ocak itibariyle konularda nerelerdeyiz? 5.lerde 4.üniteye yeni başladım 6.sınıflar çöle inen nur 7.sınıflar lale devri 8.sınıflar izmir iktisat kongresindeyim.
  8. G

Konularda nerelerdeyiz? (12-16 Mart)

konularda nerelerdeyiz 6.sınıflar: dünyada nüfus ve ekonomik faaliyetler 7.sınıflar: değişim ve gelişim 8.sınıflar: herşey güçlü türkiye için
  9. G

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler desene bu senede bize aydın denizli olmayacak 152 puan olacak tayin dönemi...
  10. G

bilgi yarışmalarına hazırlık

bilgi yarışmalarına hazırlık teşekkürler baykal
  11. G

bilgi yarışmalarına hazırlık

arkadaşlarım elinde öğrencileri bilgi yarışmalarına hazırlamak amacıyla 6,7ve 8.sınıf konularından soru cevap tarzında döküman olanlar varmı?
  12. G

2012 iller arası yer değiştirme puan ve yer

2012 iller arası yer değiştirme puan ve yer il emri kaldırıldı arkadaşlar kötü oldu bende 152 ile denizli aydın muğla istiyorum ama eşim sınıf öğretmeni olduğundan tayin çıkmazsa diye korkuyorum kararsızım keşke geçen sene isteseydim 132 puanım vardı il emri de vardı...
  13. G

2012 ildışı atama bekleyenler

2012 ildışı atama bekleyenler 152 denizli aydın
  14. G

2011-2012 eğitim-öğretim yılı yaptığım çalışmalar

2011-2012 eğitim-öğretim yılı 1.döneminde yaptığım çalışmalar valla helal olsun hocam... çok güzel etkinlikler...
  15. G

Bugün müfettiş geldi....gittii..

Bugün müfettiş geldi....gittii.. e sosyal nasıl birşey hocam açıklayabilirmisiniz?