Feray Özden kullanıcısının son içeriği

1. Feray Özden

Bilim İnsanları Şarkısı

Sözler de size ait olamaz çünkü bunu arattığımızda aynı sözler ve ses çıkıyor karşımıza
  2. Feray Özden

Bilim İnsanları Şarkısı

Eğer öyleyse başkakarının emeklerini kendiniz yapmış gibi göstermeyin biz bunkarı oradan da bulabiliyoruz
  3. Feray Özden

Bilim İnsanları Şarkısı

Bir şey sorabilirmiyim bu youtubeden alıntı değilmi acaba ??
  4. Feray Özden

10 soruluk eğlenceli IQ test

Teşekkür ederiz sen nasılsın
  5. Feray Özden

10 soruluk eğlenceli IQ test

Gerçekten yorum yapmak için yapmıyorum çok güzel bir dosya yalnız hocam sonuncuyu nasıl geçebilirim yarışa sonradan mı eklendim acaba bilemedim bir cevap bekliyorum :D:D:D:D:D:DÇOK GÜZEL KESİNLİKLE BİRDE BUNLARIN CEVAPLARINI YAZABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM ELLERİNE SAĞLIK
  6. Feray Özden

Penaltı Oyunu Paraleler ve Meridyenler

Buradanda açılmıyor 404 error veriyor:mad::mad::mad::mad::mad:
  7. Feray Özden

ADAM ASMACA OSMANLI

Böyle bir oyun yok kesinlikle linklede ulaşılmıyor bilginize:eek:
  8. Feray Özden

Gezegenleri yerleştirin

Konu sosyal bilgilerse bu ne? Link açılmıyor bilginize yorum yapan arkadaşlar diğer üyeleri yanlış bilgilendiriyorlar! Cevap verebilirsiniz hiç bir sıkıntı yok:cool: Berbat ötesi çünkü ortada bir oyun yooooook
  9. Feray Özden

Bul Bulabilirsen!

Kırılabilirsiniz ama gerçekten berbat bir şey bu:eek:Canım sıkıldı dur şu siteye yazı yazayım demiş ve yazmışsınız daha kaliteli şeyler bekliyoruz siteyi boş yere meşgul etmeyin ve vaktimiz çalmayın lütfen UMARIM DAHA İYİ ŞEYLERLE GELİRSİNİZ:confused: Ayrıca eklemeden geçemicem tosuncuklar ne...
  10. Feray Özden

Çarkıfelek

Merhabalar öncelikle!:) Bu söyleyeceğimi eleştirmek için söylemiyorum ama gerçekten bir bilgilendirici oyun dosyası olacağını düşünüp bakmıştım keşke kullanabileceğimiz bir dosya olsaydı bence daha yaralı olabilirdi diye düşünüyorum.:confused: Umarım kırılmadınız.{Ufak bir eğlence oldu...
  11. Feray Özden

ASYA HUN DEVLETİ KELİME AVI

teşekkürler saol beni takip edermisin