Evin Tosun kullanıcısının son içeriği

1. E

Sınavda Çıkmış Sorular Bursluluk Sınavı 5. Sınıf A Kipçığı

Testin altinda http yaziyobsonunda s harfi ol ali eger s harfi yoksa güvenilir degil , ama s harfi varsa güvenilir demek Açilsa da , açilmasa da bir şey olmaz
  2. E

Yeni Yurt Anadolu

Hocam size ne kadar teşekkür etsek az kalır.Ardigimiz her şey sitenizde mevcut, degerli emeklerinizden dolayi sizi tebrik ediyorum.Yillardir sizi takip ediyorum.Hocam sunulariniz ve siteniz bir sosyal bilgiler ögretmenleri için o kadar faydalı ki.
  3. E

Sunu 7.Sınıf: Osmanlı Kültür ve Sanat Eserleri sunusu

SANATLAR Minyatür sanatı = Minyatür çok ince işlenmiş, küçük boyutlu, kendine has boyama tekniği ve anlatım dili olan geleneksel bir resim sanatıdır. Bu sanatı yapan kişilere nakkaş denir. ... Minyatürler, kitaplardaki metinleri görselleştirmek amacıyla kişileri ve olayları tasvir etmek için...
  4. E

Sunu 7.Sınıf: Osmanlı Kültür ve Sanat Eserleri sunusu

Ben sizin söylediginizi yaptim ama olmadi Siz benimle alay mi ediyorsunuz
  5. E

Hayalimdeki Gelecek

Teşekkürler saygı deger hocam Her zamanki gibi mükemmel, harika, inanılmaz ve ötesi olmuş sizi tebrik ve takdir ederim elinize, kolunuza ,emeginize saglık... Bu slayt'a inanılmaz ihtiyacim vardi
  6. E

Türk İslam Bilim İnsanları-Tablo

Ben ögretmen degilim ögrenciyim
  7. E

Sunu 6.Sınıf:Hayalimdeki Gelecek Sunusu

Benim indirdigim dosyalar açilmiyor dediginizi yaptim amam olmuyor
  8. E

Üye Girişi Sorununu Nasıl Çözerim?

Cevap yazarken üstteki B ,T gibi yazilar var onlardan yada onlarin yanindaki sembollerden yararlanabilirsiniz diye umuyorum harflerin degişmesinin sebebi bu degil ama yine de bi deneyin eğer olursa cevap atarsiniz oldu diye
  9. E

Hııı anladım peki gerçek yaşınız ne?
  10. E

İyi akşamlar
  11. E

Emek Bir Hazinedir Ders Notu

Herkese iyi akşamlar cumanız mübarek akşamınız huzurlu geçsin.