emine yücel kullanıcısının son içeriği

1. E

Mustafa Kemal'in Çocukluğu ve Öğrenim Hayatı

teşekkür ederim hocam elinize emeğinize sağlık
  2. E

Çark-ı Felek Sosyal"Milli Uyanış:Yurdumuzun İşgaline Tepkiler"

Çark-ı Felek Sosyal"Milli Uyanış:Yurdumuzun İşgaline Tepkiler" iyi çalışmalar Çark-ı Felek Sosyal"Milli Uyanış:Yurdumuzun İşgaline Tepkiler" « : Ağustos 01, 2010, :29:35 pm » Alıntı -------------------------------------------------------------------------------- Facebook Sayfamız...
  3. E

okul başkanlığına sadece şube öğrenci temsilcisi mi aday olabilir?

okul başkanlığına sadece şube öğrenci temsilcisi mi aday olabilir? okul temsilcisi ve okul meclisi çalışmalarını 4 yıldır yapıyorum seçimleri iki haftada yapıyoruz. öncelikle iki tane evet mührü ve sandık yaptırdık. her sınıftan en az iki tane sınıf temsilcisi adayı belirliyoruz bir hafta...
  4. E

ADEY-RİDEF Sorunu

ADEY-RİDEF Sorunu adey de 3 basamaktan sonra sınavı yapınca bitiyor daha bizim e okulda sistem açılmadı sadece idarecilerin girdiği kurum koduyla açılıyor. bizde orda öğrencilere doldurtulması gereken formun fotokopisini çektirip öğrencilere dağıtmayı düşünüyoruz. adeyin arkasından afet...
  5. E

TBMM'ye Karşı Çıkarılan İsyanlar Etkinliği

TBMM'ye Karşı Çıkarılan İsyanlar Etkinliği aslında bütün çalışmalarınız çok güzel gerçekten çok işime yarıyor. çok fazla zaman ve emek verilerek hazırlanmış olan bütün çalışmalarınız için teşekkür ederim.
  6. E

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız? merhaba ben emine yücel, 1998 muğla fen edebiyat fakültesi tarih bölümü mezunuyum. iki yıl meb de ücretli öğretmenlik yaptım, 2000 de sosyal bilgiler öğretmeni olarak şanlıurfa'da göreve başladım. 7 yıl urfa'da çalıştım şimdi 3 yıldır kütahya'da görev...
  7. E

İslamiyet Öncesi Türk Tarihi Ve İslam Tarihi

6. sınıf 3. ünite İslamiyet Öncesi Türk Devletleri, İslam Tarihi, Türklerin İslamiyeti Kabul Etmesi ve İlk Müslüman Türk Devletlerini bulabileceğiniz ve işinize yarayacağını umduğum ders notları.