cafcaf16 kullanıcısının son içeriği

1. C

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz

Müfredatı Nasıl Yetiştirdiniz 2 sınıfım var bizde TEOG için başka dersi alıp konu işlemeye izin yok o yüzden de velilere hem ben hem okul idaresi mesaj attı ayrıca da bilgilendirme notu gönderdim hızlıca geçmeme adına 3 hafta boyunca cumartesi günleri ek ders yaptım
  2. C

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim)

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) Bir dahaki seminere olur heralde hocam bu seminer için tek hakkımız var
  3. C

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) Evet hocam tek hakkınız var ikinci çözdüğünüz geçerli değil geçme notu 70
  4. C

Medya Okuryazarlığı Dersi Eğitimi (Uzaktan Eğitim) m44 hocam herkese çıkan sorular farklı
  5. C

Konu Kazanım Testlerimizdeki TEOG Soruları

Konu Kazanım Testlerimizdeki TEOG Soruları emeğinize sağlık erkan hocam :-)
  6. C

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? hocam meb yayınları yok ama kazanımlar meb yayınlarına göre
  7. C

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir?

inkılap merkezi sınavdan hangi sorular gelebilir? kongreler döneminden kesin gelir sadece 2011 sbs de 4 soru sormuşlar takip edecek klavuz kitap var mı ki ben bursa merkezdeyim iyi de bir okuldayım 7 ve 8 lerde klavuz kitap elimde yok 6 lar okul açıldıktan bir ay sonra elime ulaştı bence de...
  8. C

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz

22.10.2013 itibari ile konularda nerelerdesiniz bu sene 5lere girmiyorum 6larda ölçekler ( ama önce paralel ve meridyen,özel konum matematik konum konusunu verdim) 7lerde göç konusu bitti 8lerde cemiyetleri bitirmek üzereyim bu hafta bütün okulda sınav haftamız olunca yarım kaldı :-(...
  9. C

6. SINIFLARA YEREL SAAT HESAPLAMALARINI VERİYOR MUSUNUZ?

6. SINIFLARA YEREL SAAT HESAPLAMALARINI VERİYOR MUSUNUZ? bende anlatıyorum bir kaç tanede örnek veriyorum çünkü çözdükleri testlerde karşısına çıkıyor müfredatta birebir olmayabilir ama paralel meridyen konusunu anlatırken her meridyenin arasının 4 dakika olduğunu söyleyince bunu açıklamak...
  10. C

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz?

09 10 2013 İtibari İle Konularda Nerelerdeyiz? bayram dönüşü : 6 ve 7 lerde ikinci üniteye 8 lerde birinci dünya savaşındayın mondros ateşkes ant başlayacağım 8 leri yetiştirmek gerçekten büyük sıkıntı programımda boş saatlerim uyuyor beden eğitimi öğretmeninden ders...
  11. C

İlköğretim Haftası konuşma metni

İlköğretim Haftası konuşma metni teşekkürler hocam
  12. C

9 Eylül İzmir'in Kurtuluşu Kutlu Olsun

9 Eylül İzmir'in Kurtuluşu Kutlu Olsun İzmir’in dağlarında çiçekler açar Altın güneş orda sırmalar saçar Bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa Adın yazılacak mücevher taşa...hepimize kutlu olsun...
  13. C

MEDYA OKUR YAZARLIĞI DÖNEM SONU ZÜMRESİ ARANIYOR ACİL

MEDYA OKUR YAZARLIĞI DÖNEM SONU ZÜMRESİ ARANIYOR ACİL hocam neden her derse ayrı zümre yapıyorsun sosyalin içine alsan bu sıkıntıyı yaşamazsın
  14. C

Bu sorunun cevabı nedir?

Bu sorunun cevabı nedir? turizm gelirinde Marmara bölgesi birinci sırada çünkü yaz kış tarih turizmi hepsi var ama soruda marmara olmadığı için tabiki akdeniz
  15. C

Vat. ve D. E. Dersi Yöneltme/Öğrenci Gözlem Formu ekranı AÇILMIŞ

Vat. ve D. E. Dersi Yöneltme/Öğrenci Gözlem Formu ekranı AÇILMIŞ teşekkürler hocam ben çoktan bitirmiştim yöneltmeleri nasıl olsa vatandaşlık açılmıyor diye kontrol etmediğim içinde farkına varmazdım sonra idare kesin eksik yapmışın diye uyarırdı :-))))))))