bekir7133 kullanıcısının son içeriği

1. B

Benden Taşanlar

Hayat bir yazılımdır. Yani hangi kararı alırsak alalım ve uygulayalım karşımıza Rabbimizin bizim için hazırladığı bir güzellik çıkar. Bunların ne olduğu ya da olacağı da bizim niyetimiz ve yapacağımız ile alakâlıdır. Kimi zaman şer gibi görünen ama bizi olgunlaştıracak gelişmeler, kimi zaman...
  2. B

Benden Taşanlar

Susar insan,susar insanın gönlü sevdiğine.Yürek konuşur,ağız susar.Suyla dinmez hasret ateşi.
  3. B

Benden Taşanlar

Ağla be yiğidim ağla, Boş ver erkekler ağlamaz Dediklerine aldırma sakın. Süzülsün damlalar, Süzüldükçe temizlensin için, Kıyıya çarpan dalgaların, Denizi temizlemesi gibi. Erkeğin gözü ağlayamıyor elbet, Savaşta kanı ağlar, canı ağlar, Çalıştıkça teni ağlar, teri ağlar, Çırpındıkça bağrının...
  4. B

Benden Taşanlar

Aşure sever misiniz? İçine türlü türlü yiyecekler karıştırılarak yapılan aşure ne güzel bir tattır. Ben konuya farklı bir açıdan yaklaşmak istedim. İnsanlar da aşurenin içindeki malzemeler gibi türlü türlüdür: Zayıfı var, şişmanı var, hoş gör. Uzun boylusu var, kısa boylusu var, hoş gör. Esmeri...
  5. B

Benden Taşanlar

Benden Taşanlar Derler ki,büyük insanların,şehitlerin bedenini toprak bile çürütmezmiş. Öyle biri gelir ki toprağa,toprağın topraklığı deryada bir damla bile olamaz. Kahrolur utancından yer bitirir kendini! Bekir BERKİTEN
  6. B

Benden Taşanlar

Benden Taşanlar Çocuk olmak istiyorum.O güzel günleri yaşamak doyasıya,kanmadan içmek istiyorum o denli susamış gibi.Özlem işte ne diner,ne de biter. Bunu tekrar tatmam için neler gerek;Allah her nefeste sağlık verse,hiçbir sıkıntım olmasa maddi olarak.Acaba yine yaşayabilir miyim o güzel...
  7. B

Benden Taşanlar

Ben yazarken kalem kullanmam.Hangi renkte yazacağımı da kimseye sormam.'En iyi ben görürüm.'diyenler bile göremezler beni. Beni gördüğünde gözlerin açık gider.Ben çok yaşarım.Bana gelen eceli bile öldürmüşümdür belki. Ben gülmeyen yetimin yüzünde,haksızca öldürülen şehidin bedeninde,emeği...