basar52 kullanıcısının son içeriği

1. B

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL

2016 TEOG 2.SINAV ORTALAMALARIMIZ NASIL 33 öğrenci ortalamamız 82. 24 öğrenci 85 ve üstü aldı.
  2. B

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi

Atamın İzinde TEOG’un Peşinde II.Dönem I.Denemesi teşekkürler emeklerinize sağlık..
  3. B

TEOG Ortalamalarını yazabilir miyiz?

TEOG Ortalamalarını yazabilir miyiz? 32 öğrenci 15.90 net 79.50 ortalama.
  4. B

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz?

Öğretmenlere Rotasyon Yapılmasını Uygun Buluyor musunuz? bence rotasyon olmalı ve gerekli ilçe yada il içi olmalı. ayrıca 8 yılı geçmemeli, geçerse amacına uygun olmaz.
  5. B

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız

Şu Anki Okulunuzda Kaçıncı Yılınız meslekte 16. şuanki okulda 5. yılım.
  6. B

ROTASYON Konusu

ROTASYON Konusu 12 eylül itibarıyla bugünkü eğitim sitelerinde öğretmen rotasyonunun 10 yıl aynı okulda çalışan öğretmenlere olacağı ve ilçe içinde olacağı açıklanmış milli eğitimde üst düzey bir yetkili tarafından. bende 10 yılda bir olacağını tahmin ediyordum tahminim doğru çıktı çünkü 8 ve...
  7. B

TOEG Sınav İnk Ta. Ortalamalarımız

TOEG SINAVI İNKILAP ORTALAMALARI 66
  8. B

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç?

TEOGS sonuçlarına göre TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ortalamanız kaç? 66 öğrenci ortalaması 66 :))
  9. B

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunu öğretmenler Alan değişikliği yapabilir mi?

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunu öğretmenler Alan değişikliği yapabilir mi? evet alan değişikliği yapamazlar. Ancak tarih öğretmenliği , coğrafya öğretmenliği mezunu olup, ataması sosyal bilgiler olan ve sosyal bilgiler öğretmenliğinde ilköğretimde çalışanlar alan değişikliği yapabilir.
  10. B

Okul Öğrenci Meclisi İle Okul Öğrenci Kurulu Arasındaki Fark Nedir?

evet okullarda iki ayrı kurul olmuş oluyor okul meclisi başkanını seçiyor. başkan seçilen öğrenci her ay bir kez yapılan öğrenci kurulu toplantısına katılıyor. yıllık plan yapılıyor ve öğrenci kurulu ayda bir toplanıyor. öğrencilerin okulla ilgili istekleri dilek ve şikayetleri ve çözüm yolları...
  11. B

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları

Ondokuz Mayıs Sosyal Bilgiler Mezunları ben de OMÜ 98 mezunuyum. tarih öğretmenliği ama. o dönemde sosyal bilgiler açılmamıştı henüz.
  12. B

ek ders bulabiliyor musunuz ?

arkadaşlar çok haklısınız ders saatimiz yetersiz bende 6. sınıflarda seçmeli ders medya okuryazarlığında da çoğunlukla sosyal bilg. işleyerek takviye etmeye çalışıyorum.