b.zeynep kullanıcısının son içeriği

1. B

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

faruk aylar gerçekten dersine önem veren dersi ders gibi anlatan yegane hocamız desem çok iyi bir tabir kullanmış olurum herhalde.Mükemmel bir hocadır kendisi.Çok seviyorum kendisini gerçekten dersini anladığım tek hoca belkide.Diğerlerini hocadan bile saymıyorum.Sosyal bilgiler öğretmenliği...
  2. B

Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtır mısınız?

selamün aleyküm ben zeynep amasya üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği 2.sınıfta okuyorum. Siteyi oluşturanların emeğine sağlık.
  3. B

Amasya Eğitim Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Mezunları Ve Öğrencileri Nerdesiniz?

selamün aleyküm bende amasya üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim. tüm amasya mezunlarına selamlar. gerçekten hocam diyebildiğim faruk aylar var. çok kaliteli bir hoca. inşallah bende kpss de atanır sizler gibi mesleğimi icra ederim. Selam ve dua ile...
  4. B

Amasya Üniversitesinden Selamlar

selamün aleyküm meslektaşlarım amasya üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliğinde okumaktayım. bu siteden faydalanabilmek güzel. Bu siteyi oluşturanların emeğine sağlık.