Aydınlanma1923 kullanıcısının son içeriği

1. A

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

Habib Sevük "Atatürk'le Beraber" çok güzel anılara yer verilmiş. Dönemin gazetecisi. Reşad Ekrem Koçu " Osmanlı Padişahları" Şerif Baştav "Bizans Tarihi-son dönem-"
  2. A

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

Selim Erdoğan "Sakarya" isimli kitabını okudum. Kaynakça, Dizgi, Dizin ve çok sağlam haritalandırma kullanılmış. Sakarya Savaşı'nın geçmişte ve günümüzdeki saha incelemesi yapılmış. Harp coğrafyası terimini bizlere kazandırıyor.
  3. A

TRT EBA TV KURULUMU

Teşekkürler hocam
  4. A

8.Sınıf 1., 2., 3., 4., 5. ve 6.Ünite Ders Notları

Hocam emeğiniz büyük, çok teşekkür ederim.
  5. A

6.Sınıf 1., 2., 3., 4., 5. ve 6.Ünite Ders Notları

Hocam ne kadar yardımcı oldunuz anlatamam. Zaten 20-30 dakikada anlatacağız konuları. Ancak bizim bu şekilde profesyonelce pdf oluşturmamız oldukça zor. Yaptığınız çalışma ve özveriniz için çok, çok teşekkür ederim.
  6. A

Ders Notu 2. Ünite Fasikülü: Milli Uyanış: Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar - Tüm Konular

Hocam emeğinize sağlık. Sınıfıma astım. Kullanıyorum.
  7. A

Hatay Türkiye'ye Katılıyor

Hocam indirdiğim halde açamadım onar seçeneği sunuyor dosya
  8. A

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

IMG yazıyor ancak görüntüleyemiyorum mesajınızı hocam.
  9. A

Amasya-Merzifon-Çaybaşı Köyü Ahmet Faruk Çörekçi İ.Ö.O. Sosyal Bilgiler Dersliği

IMG yazıyor ancak görüntüleyemiyorum mesajınızı hocam.
  10. A

İnkılap tarihi Zor sorusu olan yayınlar??????

Sadık Uygun Denemeleri var 1 ve 2 yoğun paragraflı. Fen bilimleri Yayınları, Yanıt Yayınları ve Koray Varol var.
  11. A

T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Yeni Müfredat Programı

Hocam bu yılki yıllık planlamada bu müfredatı değerlendireceğiz ve kazanımları buna göre güncelleyeceğiz değil mi?