Ahmet Kartal kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet Kartal

HAFTALIK KAZANIM KAVRAMA FASİKÜLÜ - 1

Haftalık olarak hazırladığım Kazanım Kavrama Fasikülünün birincisini paylaşıyorum. İlerleyen süreçte Allah nasip ederse devamını paylaşmayı düşünüyorum. Öğretmen arkadaşlarımın işine yaramasını temenni ediyorum. Bu çalışmanın telifi tarafıma ait olup ticari amaçlı kullanımı yasaktır.
  2. Ahmet Kartal

8. SINIF HAFTALIK KAZANIM KAVRAMA FASİKÜLÜ - 1

8. Sınıf konularını hafta hafta işleyen konu kazanım fasikülümüzün birincisini paylaşıyorum. İlerleyen süreçlerde Allah nasip ederse devamını paylaşmaya çalışacağım. Öğretmen arkadaşların işlerine yaramasını diliyorum. Telif hakkı tarafıma ait olup ticari amaçlı kullanılması yasaktır.
  3. Ahmet Kartal

7. Sınıf Kasım Ara Tatili Tekrar Denemesi (13 Kasıma kadar olan konuları kapsamaktadır.)

Değerli meslektaşlarım! 2020-2021 Öğretim yılı 7. SINIF KASIM ARA TATİLİ için hazırlamış olduğum deneme sınavımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. MEB Ders kitaplarını temel alarak hazırladığım tüm sorular orijinal olup kullanan meslektaşlarımın işini yaramasını temenni ederim. Soruların...
  4. Ahmet Kartal

Kasım Ara Tatil Denemesi (13 Kasıma Kadar Olan Konuları İçerir)

Ben teşekkür ederim hocam. İşinize yaramasını umarım.
  5. Ahmet Kartal

Çok teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim.
  6. Ahmet Kartal

Değerli meslektaşlarım! 2020-2021 Öğretim yılı KASIM ARA TATİLİ için hazırlamış olduğum deneme sınavımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. MEB Ders kitaplarını temel alarak hazırladığım tüm sorular orijinal olup kullanan meslektaşlarımın işini yaramasını temenni ederim. Soruların...
  7. Ahmet Kartal

8. Sınıf UYANAN AVRUPA KONU KAVRAMA TESTİ -1

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.