2024-2025 Sosyal Bilgiler Dersi 6. Sınıf Yıllık Planı (EVOS Yayınları)

Yavuz_YILDIZ

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan Sosyal Bilgiler Dersi Sosyal Bilgiler 6. Sınıf Yıllık Çerçeve Planına göre hazırlamış olduğum yıllık plandır. Hazırladığım bu yıllık plan EBA'da yayımlanan ders kitabına (EVOS Yayınları) göre hazırlanmıştır.

NOT: Planın çıktısını almadan önce lütfen kontrol ediniz.

Ekli dosyalar

• 6. sınıf sosyal bilgiler yıllık plan 2024-2025 evos yayınları.docx
    52.8 KB · Görüntüleme: 5,519
  • 6. sınıf sosyal bilgiler yıllık plan 2024-2025 evos yayınları.pdf
    306.6 KB · Görüntüleme: 1,209

aysun-76

Üye
Üye
Teşekkür ederiz Yavuz hocam. Elinize sağlık. İnkılap tarihi yıllık planını dört gözle bekliyoruz:)

aysun-76

Üye
Üye
Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan Sosyal Bilgiler Dersi Sosyal Bilgiler 6. Sınıf Yıllık Çerçeve Planına göre hazırlamış olduğum yıllık plandır. Hazırladığım bu yıllık plan EBA'da yayımlanan ders kitabına (EVOS Yayınları) göre hazırlanmıştır.

Yanlışlık ya da hata görürseniz eğer lütfen geri dönüş yapınız.
Elinize sağlık hocam. Ünite isimlerinde değişiklik yapılmamış. EVOS yayınlarında ünite isimleri farklı görünüyor

fylmz

Üye
Üye

Yanlışlık ya da hata görürseniz eğer lütfen geri dönüş yapınız.
6.sınıf evos yayınları ünite başlıklarını değiştirmeyi unutmuş olmalısınız .Teşekkürler sayın hocam.İnkılap Tarihi planı baktım yoktu inşallah onu da hazırlarsınız.kolay gelsin

Son düzenleme:

Yavuz_YILDIZ

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Elinize sağlık hocam. Ünite isimlerinde değişiklik yapılmamış. EVOS yayınlarında ünite isimleri farklı görünüyor
Bu yazdıklarım ünite isimleri değil hocam, öğrenme alanları. Parantez içine hangi üniteye karşılık geldiğini belirttim.