Osmanlı Pdişahları ve Atatürk Kronolojisi

oktar37

Üye
Üye
OSMANLI PADİŞAHLARI VE ATATÜRK KRONOLOJİSİ link yenilendi.

tebrik ederim değerli hocam. elinize sağlık...

samircandan

Üye
Üye

çok güzel olmuş gerçekten. Severek kullanacağım. Elleriniz dert görmesin...

samircandan

Üye
Üye

elleriniz dert görmesin

vatan-82

Yeni Üye
Üye

hocam çalışma güzele benziyor da, ben bir türlü indirmeyi başaramadım. yardımcı olursanız sevinirim.

karaali42

Üye
Üye

hocam çok güzel bir çalışma. yalnız 2 yere itirazım olacak. birincisi ve en önemlisi kanuninin fransa kralına yazdığı idda edilen fakat gerçekle bir alakası olmayan mektubun böyle güzel ve başarılı bir tarih şeridinde olması. ikinci şeyh edebalinin osman gaziye öğüdününde gerçekle bir alakasının olmaması fakat tarih şeridinde yer alması.

soruma gelecek olursak. ben bu tarih şeridini bastıracaktım fakat pek özelliği olmayan bir basım şekliyle sadece kağıda basmaya 180 tl isteniyor. ayrıca ben 1e 6 metre çok olur düşüncesiyle 50cmye 3 metre yaptıracaktım. fakat yazılar görünmez dediler. ayrıca 1e 6da bile problem olabilir dediler. anca orjinal fotoşop formatıyla yani psd formatyla bize getirirseniz yazı renkleri ve büyüklerinde bir ayarlama yapıp düzgün bir biçimde basabilir dediler. bu tarih şeridini hazırlayanlar veya daha önceden bastıranlar bir bilgi verebilir mi bu konu hakkında. bu arada orjinal halini gönderirseniz de sevinirim. yanlış da anlaşılması okul ismi veya yapan kişinin isminin yazdığı kısmlarda hiç bir değişiklik yapmak gibi bir niyetim yok. şimdiden teşekkürler herkese.