OlasılıkSız(Tamamı)

furkankaya1995

Meşhur Osmanlı Arması
Üye
Bu kitabı mutlaka okuyun derim..

1216162775olasiliksiz.jpg

Olasılıksız demek yetersiz kalacaktır. İnsanı adeta büyüsü altına alan bu hikayede Adam Fewer, bilim, felsefe, entrika ve maceradan ortaya bir başyapıt çıkarmış.'
Clive Cussler

'İlk cümleden itibaren bağlanıp kaldım; sayfaları, floş royal tutturmaya çalışan bir kumarbazın kartlarını açtığı gibi çevirdim. OlasılıkSız, insanı düşündüren matematik teorilerini ve maceranın albenisini dahice birleştiren, okura Michael Chrichton ce Robert Ludlum'u hatırlatan bir kitap. Gerçekten kaçırılmaması gereken bir zevk. '
Ben Mezrich, 'Mekanı Batırmak' ve 'Çirkin Amerikalılar'ın yazarı

'...hikayenin sonunda, bir yandan şizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken, bir yandan da tek bir hareketin bir insanın hayatını ne kadar değiştirebileceğine şaşırıyor olacaksınız. 'OlasılıkSız', beğeneceğinize gözümüz kapalı iddiaya girebileceğimiz bir kitap.
People

-----------------

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi?

Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mi yoksa geleceği mi görüyorsunuz? Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘OlasılıkSız’ tam size göre bir roman..

Ekli dosyalar

• Olasiliksiz-AdamFawer.PDF
    3.8 MB · Görüntüleme: 320

memetpnr

Yeni Üye
Üye
OlasılıkSız(Tamamı)

bu kitap özet olarak verlmiş normali dörtyüz elli sayfa civarı paylaşan arkadaşta dış kapaktaki yazılardan alıntı yapmış. bu kitap epilepsi hastası birini anlatıyo bi doktor tarafında denek olarak kullanılıyor. verilen ilaçların yan etkisiyle epilepsi nöbetlerini kontrol ediyor ve başına gelecek büyük olayları tahmin edip onlara yön vermesini anlatıyo. sürükleyici bir kitap klasik bi deyimle elinizden düşürmeyeceğiniz merakla okuyacağınız bi kitap şiddetle tavsiye ederim.

Cumali Güler

zalatar
Moderatör
OlasılıkSız(Tamamı)

mehmetkaradag' Alıntı:
bu kitap özet olarak verlmiş normali dörtyüz elli sayfa civarı paylaşan arkadaşta dış kapaktaki yazılardan alıntı yapmış. bu kitap epilepsi hastası birini anlatıyo bi doktor tarafında denek olarak kullanılıyor. verilen ilaçların yan etkisiyle epilepsi nöbetlerini kontrol ediyor ve başına gelecek büyük olayları tahmin edip onlara yön vermesini anlatıyo. sürükleyici bir kitap klasik bi deyimle elinizden düşürmeyeceğiniz merakla okuyacağınız bi kitap şiddetle tavsiye ederim.

kitabın tamamı ekte yer almaktadır.isterseniz aşağıdaki linke tıklayıp indirebilirsiniz

http://www.sosyalbilgiler.biz/forum/index.php?action=dlattach;topic=28194.0;attach=9048

furkankaya1995

Meşhur Osmanlı Arması
Üye
OlasılıkSız(Tamamı)

mbymby' Alıntı:
Bu kitabı okudum çokta bişey anlamadım... Kafa karıştırıcı :))
Aslında başı öyle.İlk başlarda kahramanların hayatlarını anlatıyor.Sonra o kahramanları bir noktada birleştiriyor.Ve 'mehmetkaradag' hocamızın da dediği gibi sürükleyici ve okurken sıkılmayacağınız bir kitap.Eğer geleceği görmenin başınıza neler açacağını,olumlu ve olumsuz yönlerini merak ediyorsanuz mutkaka okuyun pişman olmayacaksınız :)