Mustafa PETEK'ten 6. Sınıf II. Dönem I. Yazılı Sınavı (2020/2021)

M.petek_03

Mustafa PETEK
Üye
Web sitesi
www.instagram.com
--Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi çalışmalar dilerim. "Yazılı Sınavı" öğrencilerimizin değişen sisteme ayak uydurmalarına yardımcı olmak amacıyla da hazırlandı. Kapsam geçerliğine dikkat etmeye ve görseller sayesinde öğrencilerin dikkatlerini çekmeye çalıştım.
---Bu tarz çalışmalar kolay hazırlanmıyor ve gerçekten büyük emek istiyor. O nedenle "Yorumlarınız" çok önemli... Eksik ve yanlış yerler varsa yazarsanız sevinirim.
Öneri ve görüş için: @sosyalkampuss instagram adresinden ulaşabilirsiniz...

İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN------> https://drive.google.com/drive/folders/1kRsmPFyCFWolHmRVpe7uYyFRnTHoq9d1
TAKİP ETMEK İÇİN---->
SosyalKampüs
YAZILI6 Kopyası.png

Son düzenleme:

nurettin yakar

nurettin yakar
Üye
--Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi çalışmalar dilerim. "Yazılı Sınavı" öğrencilerimizin değişen sisteme ayak uydurmalarına yardımcı olmak amacıyla da hazırlandı. Kapsam geçerliğine dikkat etmeye ve görseller sayesinde öğrencilerin dikkatlerini çekmeye çalıştım.
---Bu tarz çalışmalar kolay hazırlanmıyor ve gerçekten büyük emek istiyor. O nedenle "Yorumlarınız" çok önemli... Eksik ve yanlış yerler varsa yazarsanız sevinirim.
Öneri ve görüş için: @sosyalkampuss instagram adresinden ulaşabilirsiniz...

İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN------> https://www.instagram.com/p/CM4oajyjxO2/
TAKİP ETMEK İÇİN----> SosyalKampüs
Ekli dosyayı görüntüle 40101
Öncelikle bu titiz çalışmalarınızdan dolayı emeğinize teşekkür ediyorum hocam. Sınavın "E" bölümünde arıcılık dışında hepsi su kaynaklarıyla ilgili. Bu durumda puanlamada bir hata oluşmaz mı? Burası dikkatimi çekti. Göremediğim bir yer mi var soruda?

M.petek_03

Mustafa PETEK
Üye
Web sitesi
www.instagram.com
Öncelikle bu titiz çalışmalarınızdan dolayı emeğinize teşekkür ediyorum hocam. Sınavın "E" bölümünde arıcılık dışında hepsi su kaynaklarıyla ilgili. Bu durumda puanlamada bir hata oluşmaz mı? Burası dikkatimi çekti. Göremediğim bir yer mi var soruda?
Merhabalar teşekkür ederim öncelikle. Öğrenci "Arıcılık" kısmını işaretlemediğinde de puan vereceğimiz için puanlamada sıkıntı olmuyor.