Kurtuluş Savaşı Savaşlar dönemi - Tablo halinde

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz
Kendi notlarımdır. Genellikle dersi Erkan hocam ile beraber hazırladığımız defter kitap ile işliyorum. Ama üniteler bittikten sonra farklılık olsun diye öğrencilere bu hazırladığım notları dağıtıyorum. Seviyorlar umarım siz de seversiniz.

Ekli dosyalar

• Kurtuluş Savaşı dönemi.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 18,291

caglar_duran

Üye
Üye

Şeyhmuz hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Hayran kaldığımı ifade edeyim harika olmuş. Emeğinize sağlık. Yalnız Bir Kahraman doğuyor ünitesi Atatürk'ün hayatı ile ilgi tablo çalışmaları da varsa elinizde onları gönderme şansınız da var mı acaba? Çünkü diğerlerini zaten indirmiştim sosyalbilgiler.biz sitesinden. Eksik kalanlar 1.ünite ile ilgili olanlar. Teşekkürler.

Şeyhmus Yüce

Site Yöneticisi
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.sosyalbilgiler.biz

caglar_duran' Alıntı:
Şeyhmuz hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Hayran kaldığımı ifade edeyim harika olmuş. Emeğinize sağlık. Yalnız Bir Kahraman doğuyor ünitesi Atatürk'ün hayatı ile ilgi tablo çalışmaları da varsa elinizde onları gönderme şansınız da var mı acaba? Çünkü diğerlerini zaten indirmiştim sosyalbilgiler.biz sitesinden. Eksik kalanlar 1.ünite ile ilgili olanlar. Teşekkürler.

Hocam malesef 1. üniteyi hazırlamadım. Ama 6. Ünite yi hazırladım. Onu da konuların işlenmesine yakın yüklerim. Belki zaman kalırsa 1. üniteyi de hazırlarım. Kolay gelsin. Mesajınız için teşekkür ederim.

caglar_duran

Üye
Üye

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Sabırsızlıkla bekleyeceğim. Kolay gelsin iyi günler...