Faz2 İntel-Amd Windows 8.1 ve 10 Yeni İmajlar

*EşkiyA*

Üye
Üye
Web sitesi
www.hafizoglu.net
5.jpg

Formatörü olduğum 2 farklı okulda kullanmak üzere hazırlamış olduğum imajları kişisel web sitedemde ayrıntılı olarak anlatıp paylaştım. Benim gibi Sosyal bilgiler Öğretmeni olup aynı zamanda Formatörlük yapan arkadaşların işine yarayabilir diye burayada ekliyorum
Windows 8.1 daha önce EBA'da yayınlanmış olan imaj üzerinde değişiklikler yapılarak hazırlandı.
Windows 10 ise 1511 sürümü sonrası çıkan Windows Sunucularına ulaşılamıyor hatası sebebiyle 1511 sürümü temiz olarak kuruldu 1607 ve 1703 güncelleştirmelerini almayacak şekilde güncellenip gerekli proğramlar kuruldu.
Her iki imaj içinde de aynı proğramlar var, aynı masaüstü görüntüsüne sahip.
Her ikisinde de yasal olmayan hiçbir proğram kurulu değil.
Her ikisinde de öğrenci ve yetkisi olmayan diğer kişilerin sistemle oynamasını engellmek için otomatik açılan sınırlı kullanıcı ve Şifrelenmiş Yöneci Hesapları var.
Windows 8.1 Yedek Ayrıntılı Almatım ve İndirme Adresi
Windows 10 Yedek Ayrıntılı Almatım ve İndirme Adresi
Faz1-Faz2 Windows 10 İmajı- MK-V4- Yedekleme Sistemli

Güle Güle Kullanın

Son düzenleme:

*EşkiyA*

Üye
Üye
Web sitesi
www.hafizoglu.net
Teşekkür ederiz hocam.
İçinde Microsoft office programları var mı?
Microsoft office Viewer versiyonları var Hocam. (Word, Excel ve PowerPoint görüntüleyici) Herhangi bir Office sürümünde hazırlanan dosyaları sorunsuz olarak açabiliyoruz. Düzenlemek için Libreoffice programı yüklü. Lisans sıkıntısı sebebiyle bu şekilde yaptım. Resmi imajlar içinde de bu programlar kullanılmıştı.