8. Sınıf Karma etkinlik-2.Bölüm (8.Sınıf 4.Ünite-5.6.7.8. Kazanımlar)

Mustafa KARAKUŞ

LGS İnkılap Zoom özel ders, Soru yazarı
Üye
Web sitesi
www.youtube.com
8. Sınıf Etkinlik Karma etkinlik (Doğru-Yanlış, Eşleştirme, Boşluk Doldurma) (8.Sınıf 4.Ünite-5.6.7.8. Kazanımlar) ekte sunulmuştur.

Dosya içinde etkinlik çözüm videosu mevcuttur.

Teşekkür, beğeni, eleştiri ve yorumlarınızı beklerim.

Ekli dosyalar

• 8.sinif-4.unite-toplumsal-ekonomik-saglik-cumhuriyet-alanındaki-gelismeler.pdf
    698.7 KB · Görüntüleme: 316
Son düzenleme:

silah58

Yeni Üye
Üye
sayın hocam izniniz olursa bu etkinlikleri eba dan gonderebilirmiyiz ogrencilere
8. Sınıf Etkinlik Karma etkinlik (Doğru-Yanlış, Eşleştirme, Boşluk Doldurma) (8.Sınıf 4.Ünite-5.6.7.8. Kazanımlar) ekte sunulmuştur.

8. Sınıf Etkinlik Karma etkinlik (Doğru-Yanlış, Eşleştirme, Boşluk Doldurma) (8.Sınıf 4

Mustafa KARAKUŞ

LGS İnkılap Zoom özel ders, Soru yazarı
Üye
Web sitesi
www.youtube.com
sayın hocam izniniz olursa bu etkinlikleri eba dan gonderebilirmiyiz ogrencilere
Hocam ebaya yüklemeden gonderilmiyor. Bunların ben videosunu çekip YouTube kanalimda yayinladim. Gönderirseniz ben hazırlama rağmen eba sıkıntı çıkarabilir telif sorunu yasarim. O sebeple watsaptan linkini gönderirseniz olur.

silah58

Yeni Üye
Üye
Hocam ebaya yüklemeden gonderilmiyor. Bunların ben videosunu çekip YouTube kanalimda yayinladim. Gönderirseniz ben hazırlama rağmen eba sıkıntı çıkarabilir telif sorunu yasarim. O sebeple watsaptan linkini gönderirseniz olur.
Tamam hocam. Çok teşekkürler.