Etkinlik 6. Sınıf6.Ünite Yönetim Şekilleri Bil Bilebilirsen

MustafaOnderATiK

Üye
Üye
Web sitesi
mustafaonderatik.100webspace.net
Hocam sizi tebrik ederim. Az önce uzaktan eğitimde kullandım. Gerçekten çok hoş olmuş. İnşallah zamanla bütün konuları kapsayacak şekilde, kesinlikle bu çalışmanızı yaygınlaştırmalısınız. Etkinlik sunumunuz sıkıcı değil, çocukları soruları çözerken, oradaki tebrik olsun alkış olsun butonlara basarken ayrı bir keyif alıyorlar. Bir de soruları çözerken stres yapmıyorlar. Çok keyif aldık dersi işlerken. Emekleriniz için teşekkür ederim.

serkandoğan

Çalışkan Üye
Üye
Hocam sizi tebrik ederim. Az önce uzaktan eğitimde kullandım. Gerçekten çok hoş olmuş. İnşallah zamanla bütün konuları kapsayacak şekilde, kesinlikle bu çalışmanızı yaygınlaştırmalısınız. Etkinlik sunumunuz sıkıcı değil, çocukları soruları çözerken, oradaki tebrik olsun alkış olsun butonlara basarken ayrı bir keyif alıyorlar. Bir de soruları çözerken stres yapmıyorlar. Çok keyif aldık dersi işlerken. Emekleriniz için teşekkür ederim.
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim Hocam. Amacım ilmimizin faydasını artırmak. bu konuda bana yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Konular ilerledikçe çalışmaları artırmayı hedefliyorum. Güle güle kullanmanız dileğimle. Size ve öğrencilerinize bol selamlarımı sunuyorum...

nurall

Yeni Üye
Üye
EMEĞİNİZE SAĞLIK HOCAM .ÇOK GÜZEL BİR ETKİNLİK OLMUŞ .ÇALIŞMALARINIZI BİZLERLE PAYLAŞMANIZ SAYESİNDE SOSYAL BİLGİLER DERSİMİZ ÇOK DAH KEYİFLİ GEÇİYOR.