Arama sonuçlarınız

1. S

2017-2018 iş günü takvimi

2017-2018 iş günü takvimi
  2. S

TEOG-HAZIRLIK süper DENEME-5

Çok çok teşekkür ederim. Sorularınız gerçekten güzel
  3. S

Sosyal Bilgiler Afişleri

Sosyal Bilgiler Afişleri hocam satış başladığında sitede mutlaka duyurun, müşterisi çok fazla olacak.
  4. S

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu?

Sosyal Bilgiler Öğretmenleri yüksek lisans yapıyor mu? Ben de tez döneminde iken 2 defa süre uzattım. 3. kez uzatma şansım olmadığından (tezimi beğenmedi pek sevgili (!) prof.) enstitüden atıldım.
  5. S

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

En Son Hangi Kitabı Okudunuz? Bu kitabı bugün okumaya başlayacağım. Bu kitabı dün satın aldım, sırasını bekliyor. Bu ktabı da yeni bitirdim.
  6. S

İstiklal Marşının Yazılışı Sunusu

İstiklal Marşının Yazılışı Sunusu hocam elinize sağlık güzel olmuş da müziği çalmıyor. "yol bulunamadı" hatası veriyor müzik için.
  7. S

ADEY-RİDEF Sorunu

hocam söylediklerinizin hepsinde haklısınız. biz okul olarak ekte yer alan belgeyi yaptık, bunu da bir internet sitesinden sağolsun bir arkadaşımız bulmuş. umarım işinize yarar.
  8. S

Osmanlı Devleti Hangi Cephede

Osmanlı Devleti Hangi Cephede hocam ellerin dert görmesin. Allah senden razı olsun...
  9. S

Seminer Dönemi Çay Yasağı

Afyon orası çok görmeyin. aslında ben pek şaşırmadım, çünkü ben afyonluyum ve ordakilerin nasıl acayip şeyler olduğunu çok iyi bilirim. Allah sabır versin hocam.
  10. S

Yepyeni Birinci, İkinci Ve Yıl Sonu Puan Hesaplama Cetveli

Sevgili arkadaşlar, sosyal bilgiler, müzik, görsel sanatlar ve teknoloji tasarım derslerini e-okul sistemindeki gibi otomatik olarak hesaplayan ekte bir cetvel gönderiyorum. Umarım işinize yarar. Öğrenci isimleri ve numaralarını eklemeyi unutmayın. Cetvel sizin adınıza öğrencilerin...
  11. S

Atatürk İlkeleri

Çok teşekkür ederim hocam, ellerine sağlık....