Arama sonuçlarınız

1. I

kawai fx 56 mp4 acillll

Benim kawai fx 56 model bir mp4 üm var. Ama bir şarkıyı 10 sn çalıyor sonra başka şarkıya geçiyor Ben Bilgisayarcıya götürdüm firmware istiyo dedi bende firmware yok konu hakkında bilgisi olanlar yazı yazsın
  2. I

Özet 2

BİLİM VE SANAT Orta Asya Türk sanatı Uygurlara kadar olan dönem ve Uygurlardan sonraki dönem olarak ele alınabilir. Uygurlara kadar olan dönemde daha çok göçebe yaşamın etkisi vardır. Bu dönem eser­leri taşınabilir, hafif nitelikte sanat ürünleridir. Göçebe toplum için önemli olan...
  3. I

İpek Yolunda Türkler İslamiyete Giriş

751 Talaş Savaşı, Türklerin İslam Dinini seçmesinde büyük bir rol oynamıştır. Savaşından sonra İslam ordularında ve halife hizmetlerinde Türkler önemli gör getirilmiştir. Türklerin İslam Dinini seçmesindeki bir diğer neden ise Gök tanrı inancı ile İslamiyet’in birbirine benzerlik göstermesidir...
  4. I

Özet

TÜRKLERİN İLK YURDU ve GÖÇLER Orta Asya (Ana Yurt) Türklerin ilk yurdu Orta Asya'dır. Çok geniş bir bölge olan Orta Asya; doğuda Kingan dağları, ba­tıda Hazar denizi, kuzeyde Altay dağları ve Baykal gölü, güneyde Hindikuş ve Karanlık dağlarıyla çevrilidir. Orta Asya’dan...
  5. I

Özet

http://www.sorubak.com/download.php?id=13828
  6. I

Sınavdan Kaç Aldın

ben beş aldım
  7. I

İndirmesi Yavaş Olanlar

arkadaşlar benim bilgisayar yavaş indiri yor yani yavaş dediğim 7,7 kb yüklüyo lütfen yardım
  8. I

4.sınıf Sosyal Bilgiler Slayt Sunusu (tüm Üyeler İçin Şifresiz)

alttaki sunu bence süper oldu yanlışlar varsa lütfen yorum ile belirtiniz
  9. I

1,2,3

Kırım Savaşı'nın Osmanlı'dan Ayrılışı Tarih Öğretmeni,Osmanli Devleti Gerileme Dönemi'ni anlatıyordu.... -Evet arkadaşlar, Kırım Osmanlı'dan 3 aşamada çıkmıştır: 1.Aşama-Küçük Kaynarca Antlaşması 2.Aşama-Aynalıkavak Terkipnamesı 3.Aşama Yas Antlaşmasıdır... Öğretmen tam dersine...
  10. I

Parayı Bulan İnsanlar = Lidyalılar ???

Lidya Vikipedi, özgür ansiklopedi Git ve: kullan, ara Croesus'un Lidya haritası, 6ncı yüzyıl İ.Ö. Lidya'nın konumu.Lidya, Anadolu'da Tunç Çağı'nın sonlarından başlayarak M.Ö. 6. yüzyıla kadar hüküm süren Lidya uygarlığının beşiğini ve merkezini oluşturan bölge. Esas olarak Gediz Nehri...
  11. I

Bilgisayarınızdan Memnun Musunuz?

bilgisayarınızdan memnun musunuz  ??? evet çok   evet biraz az çok az memnun değilim
  12. I

Mısırlılar

Mısır Vikipedi, özgür ansiklopedi Git ve: kullan, ara → Başlığın diğer anlamları için Mısır (anlam ayrım) sayfasına bakınız. Mısır Arap Cumhuriyeti جُمْهُورِيّةِ مِصْرَ الْعَرَبِيَّة Cumhuriyeti Mısr El-Arabiya Mısır Bayrağı Mısır Arması Resmi dil Arapça Başkent Kahire...
  13. I

Yeryüzünde Yaşam

Yerküreye baktığımız zaman irili ufaklı kara parçalarının gelişigüzel dağılmış, aralarında da okyanusların bulunduğunu görürüz. Aslında milyonlarca yıl önce bu karalar bir bütün halindeydi. Zamanla kopmuşlar ve araya okyanus suları girerek iç denizleri oluşturmuştur. Bilinen ilk kara parçaları...
  14. I

Anket En Sevdiğiniz Ders

en sevdiğiniz ders türkçe ingilizce sosyal bilgiler matematik diğer beden eğitimi
  15. I

Dünyayı Keşfediyoruz

Dünya haritası üzerinde yaşadığımız yeri nasıl bulabiliriz? Bunun için haritalarda kullanılan çizgilerden yararlanabiliriz. Dünya üzerinde aslında var olmayan, ama bilim adamlarınca varsayılan çizgiler vardır. Bunlar paralel ve meridyen olarak adlandırılır. İki kutup noktasını birleştiren ve...